رونمایی از پوسترهای جدید فیلم آکوامن / قدرت نمایی پادشاهان و ملکه های آتالانتیس!

پوسترهای جدید فیلم آکوامن

بتازگی از ۷ پوستر جدید فیلم آکوامن رونمایی شده است. در این پوسترها قدرت نمایی پادشاهان و ملکه های آتالانتیس را با طرح هایی فوق العاده مشاهده می کنیم.

به گزارش میم ست ، پوسترهای جدید فیلم آکوامن (Aquaman) با بازی جیسون موموا (Jason Momoa) منتشر شده است. پیش از این در دو فیلم از دنیای سینمایی دی سی (DCEU) شاهد ابرقهرمان زیرآب جیسون موموا بوده ایم اما این بار او را در فیلم اختصاصی خودش می بینیم ، فیلمی که تمامی پادشاهان و ملکه های شهر زیرآب آتالانتیس را روی پرده ی نقره ای می برد.

تا به حال جیسون موموا را در مرکز پوسترها و عکس های زیادی از فیلم آکوامن مشاهده کرده ایم اما در پوسترهای کاراکتری جدیدی که منتشر شده او را در نمایی بهتر و لباسی جدید مشاهده می کنیم.

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، با توجه این که تنها کمتر از دو ماه تا انتشار این فیلم ابرقهرمانی مانده است، کمپانی برادران وارنر تبلیغات فیلم آکوامن را آغاز کرده و در جدیدترین اقدام خود پوسترهای جدید فیلم آکوامن را منتشر کرده است.

در ۷ پوستر کاراکتری جدید فیلم ، جیسون موموا ، امبر هرد (Amber Heard) و نیکول کیدمن (Nicole Kidman) را به ترتیب در نقش های شاه آرتور ، پرنسس میرا و ملکه قبلی آتالانتیس مشاهده می کنیم. چهار کاراکتر دیگر را نیز در پوسترهای بعدی با طراحی های دیدنی و فوق العاده می بینیم.

فیلم آکوامن در تاریخ ۲۱ ام دسامبر ۲۰۱۸ مصادف با ۳۰ ام آذرماه ۱۳۹۷ به روی پرده های سینما خواهد رفت.

پوسترهای جدید فیلم آکوامن را می توانید در زیر مشاهده کنید:

نظر شما در مورد فیلم آکوامن و بازیگران آن چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. برای مشاهده پوسترها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید.

پوسترهای جدید فیلم آکوامن پوسترهای جدید فیلم آکوامن پوسترهای جدید فیلم آکوامن پوسترهای جدید فیلم آکوامن پوسترهای جدید فیلم آکوامن پوسترهای جدید فیلم آکوامن پوسترهای جدید فیلم آکوامن

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *