ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

کریستف سینت جان بازیگر برنامه جوان و ماجراجو در سن 52 سالگی درگذشت

سه شنبه, 16 بهمن, 1397
برنامه جوان و ماجراجو

به گزارش میم ست، کریستف سینت جان (Kristoff St. John)، بازیگر آمریکایی سینمای هالیوود که بسیاری وی را با نقش‌ آفرینی شخصیت نیل وینتر در برنامه جوان و ماجراجو (The Young and the Restless) شبکه CBS می‌شناسند، در سن ۵۲ سالگی درگذشت.

مارک گراگوس، وکیل کریستف سینت جان، در مصاحبه با سایت وِرایتی، خبر فوت این بازیگر را تأیید کرد. مارک گراگوس توییتی نیز راجع به فوت موکل خود منتشر کرد که متن آن را در پایین می‌خوانیم:

مردان کمی هستند که قدرت، شجاعت و حساسیت روحی کریستف سینت جان را داشته باشند و برای هر دقیقه از عمر خود با برنامه بوده و در لحظه زندگی کنند. وی روی هر شخصی که ملاقات می‌کرد تأثیر خود را می‌گذاشت و میلیون‌ها نفر از وی الهام می‌گرفتند و او را همواره ستایش می‌کردند. از سوی میا سینت جان و دیگر اعضای خانوادهٔ کریستف سینت جان، نهایت تشکر را از تمام کسانی داریم که با عشق خود، ما را در این زمان همراهی کردند.

بیشتر بخوانید: دیوید لیچ پس از فیلم هابز و شاو، فیلم عشق ابدی را کارگردانی خواهد کرد

بخش برنامه‌های روزانه جایزه اِمی (The Daytime Emmy Awards) نیز در توییتی، فوت کریستف سینت جان را تسلیت گفت:

غیرقابل باور است و با ناراحتی و اندوه زیاد با دوست خود، کریستف سینت جان، برندهٔ بخش برنامه‌های روزانه جایزه اِمی، خداحافظی می‌کنیم.

شبکه تلویزیونی CBS و کمپانی سونی پیکچرز (Sony Pictures) نیز در بیانیه‌ای که در پایین می‌خوانیم، فوت این بازیگر ۵۲ ساله را تسلیت گفت:

کریستف سینت جان بازیگری بسیار بااستعداد و بهتر از آن، شخصیتی بسیار خوب بود. این شانس را داشتیم به مدت ۲۷ سال در برنامه جوان و ماجراجو با وی همکاری کنیم و وی همیشه و هر روز خنده به لب داشت و فردی شوخ‌طبع بود که چه در پشت صحنه و چه بینندگان، همگی وی را دوست داشتند. از طرف تیم بازیگری و همچنین اعضای سازندهٔ برنامهٔ تلویزیونی The Young and the Restless، شبکه CBS و کمپانی سونی پیکچرز، به خانوادهٔ کریستف سینت جان و علی‌الخصوص دو دخترش، پاریس و لولا تسلیت می‌گوییم و از آن‌ها می‌خواهیم که ما را نیز در غم خود شریک بدانند.

بیشتر بخوانید: بازیگر فیلم های ترمیناتور در سن 90 سالگی درگذشت

کریستف سینت جان در طول دوران حرفه‌ای خود جوایزی زیادی را از آن خود کرد و معروف‌ترین آن‌ها جایزهٔ بخش برنامه‌های روزانه اِمی به پاس قدردانی از حضوری ۲۵ ساله در برنامه جوان و ماجراجو بود. اولین حضور وی در سوپ اپراها، مربوط به برنامه Generations (نسل‌ها) شبکه NBC بود که تولید این برنامه در سال ۱۹۹۱ لغو شد.

برنامه جوان و ماجراجو

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.