ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

نون.خ، سریالی با حضور چهره‌های سرشناس و ۲۵ بازیگر بومی

سه شنبه, 6 فروردین, 1398
سریال نون.خ

در صحبت هایی که تهیه کننده سریال «نون.خ» با خبرگزاری فارس داشته به مسائل مختلفی درباره ی این سریال نوروزی پرداخته شد که می توانید در ادامه جزییات آن را مطالعه بفرمایید.

به گزارش میم ست و در جدیدترین اخبار فیلم و سریال مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون.خ» با بیان اینکه در این سریال از حضور بازیگران بومی بهره بردیم، به فارس گفت: ما در این سریال سعی کردیم تا ۲۵ بازیگر را از شهرستان‌هایی چون کرمانشاه، ‌سقز، بانه، سنندج و... انتخاب کنیم و در حقیقت اصالت لهجه‌ها را با حضور بازیگران بومی حفظ کنیم.

وی در همین زمینه بیان داشت: هرکدام از بازیگران در این سریال لهجه‌های مختلفی دارند و از طرفی بازیگران نقش‌های اصلی‌مان نیز از لهجه استفاده می‌کنند.

این تهیه‌کننده همچنین افزود: با شرایط موجود و در بین سریال‌های نوروزی ما بیشترین تعداد بازیگرهای چهره را در این سریال به کار گرفتیم و در بین سریال‌هایی که همزمان با ما کلید خورد، جزو سریال‌های پر چهره‌ هستیم.

وی درباره شباهت بین نوع کمدی این سریال با مجموعه «دورهمی» مهران مدیری به دلیل اشتراک نویسنده‌های این دو مجموعه با یکدیگر گفت: در اینجا موقعیت‌های کمدی بر مبنای داستان و ضرورت‌هایی که در داستان است، شکل گرفته و احتمال اینکه می‌گویید خیلی ضعیف است. ابتدا داستان پیش می‌رود و بعد موقعیت‌های کمدی و باید گفت سریال «نون. خ» شباهتی به آیتم‌های مجموعه «دورهمی» ندارد.

سریال «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی، با بازی سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه‌منصور، علی صادقی، هومن حاج‌عبدالهی، نعیمه نظام‌دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی، وحید قاضی‌زاهد و… هر شب از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

سریال نون.خ سریال نون.خ

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.