ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account
فیلم تام و جری

به گزارش میم ست، مهر امسال بود که اعلام شد یک اقتباس سینمایی از انیمیشن تام و جری در دست ساخت است که فیلم تام و جری قرار است ترکیبی از لایو اکشن و انیمیشن باشد. همچنین مدتی پیش خلاصه داستان این فیلم منتشر و اعلام شد که فیلمبرداری و تولید فیلم تام و جری از تابستان سال ۲۰۱۹ آغاز می‌ شود.

بیشتر بخوانید: دواین جانسون تایید کرد که در قسمت نهم مجموعه سریع و خشن حضور نخواهد داشت

به تازگی اولین تصویر مفهومی فیلم تام و جری منتشر شده که اطلاعات جدیدی از این فیلم را نیز به اشتراک گذاشته است. اخیرا دنیل ریکمن با انتشار توییتی در صفحه رسمی خود در توییتر اولین تصویر مفهومی این فیلم لایو اکشن را منتشر کرده که این تصویر جدید تام و جری را به‌ همراه شخصیت زن داستان نشان می‌ دهد که گفته می‌ شود شخصیت اصلی فیلم تام و جری خواهد بود.

در این تصویر جنیفر لارنس دیده می‌شود، اما ریکمن اضافه کرد که این موضوع بدان معنا نیست که در این فیلم قرار است شاهد حضور این بازیگر برنده جایزه اسکار باشیم و در واقع این تصویر مانند تصویر مفهومی فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) است که در آن از کریس پرت به‌عنوان مدل اولیه استفاده شده بود.

تیم استوری، کارگردان فیلم Fantastic Four (چهار شگفت‌انگیز) و فیلم Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (چهار شگفت‌انگیز: قیام موج‌سوار نقره‌ای)، کارگردانی فیلم Tom and Jerry را بر عهده دارد و او در حال حاضر مشغول کار روی فیلم Shaft (شفت) است و پس از آن کار روی فیلم تام و جری را آغاز خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: اولین تصاویر از دنباله فیلم زامبی لند منتشر شد / همه عوامل دور هم جمع شده اند

انتظار می‌ رود که به زودی مراحل انتخاب بازیگر این فیلم لایو اکشن/انیمیشن آغاز شود که به نظر می رسد کمپانی برادران وارنر برای دو نقش اصلی فیلم حداقل نام‌ های بزرگی را انتخاب کند که جنیفر لارنس احتمالا یکی از گزینه‌ های اصلی این کمپانی برای نقش شخصیت زن اصلی این فیلم است. هنوز تاریخی برای اکران فیلم تام و جری اعلام نشده، اما به احتمال بسیار زیاد این فیلم در سال ۲۰۲۰ اکران شود. 

فیلم تام و جری

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.