ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

7 فیلمی که بیشترین انتظار برای اکران آن ها در سال 2021 می رود کدام اند؟

یکشنبه, 20 تیر, 1400
فیلم No Time To Die

به گزارش میم‌ست با شیوع کرونا و گسترش این بیماری بسیاری از فیلم ها از برنامه ی اکران خارج شدند و تقویم اکران فیلم ها با آشفتگی غیر منتظره ای روبرو شد اما موضوع پیچیده تر این حرف ها بود. شاید برنامه ریزی اکران به هم ریخت اما با کمی جابجایی و هماهنگی این برنامه ریزی به مسیر درست خود بازمیگشت ولی برنامه ساخت فیلم ها چه؟ تعداد زیادی از فیلم ها با همه گیری بیماری از برنامه ی ساخت خارج شدند و بعد به مرور با رعایت پروتکل ها فیلم ها دوباره برای ساخت برنامه ریزی شدند که همین موضوع باعث شد تعداد زیادی از فیلم با تاخیر نسبت به تاریخ اولیه ای که اعلام شده بود ساخته شوند. حال می خواهیم در این مطلب 7 فیلم مورد انتظار که قرار است تا پیش از پایان سال 2021 اکران می شوند را با هم مرور کنیم.

1. فیلم The Matrix 4

فیلم The Matrix 4

اولین قسمت از سه گانه ی ماتریکس در سال 1999 اکران شد و خیلی زود به یکی از مجموعه های اکشن دوست داشتنی و پر فروش در دنیا تبدیل شد. هنوز که هنوز است عده ی زیادی از طرفدار این فیلم آن را تماشا می کنند و هنوز تحلیل های جالبی در رابطه با این فیلم منتشر می شود. خبر ساخت قسمت چهارم فیلم ماتریکس خیلی زود در رسانه ها منتشر شد و باعث خوشحالی طرفداران این مجموعه شد. این قسمت از مجموعه قرار است در تاریخ 22 سپتامبر/ 31 شهریور امسال اکران شود.

 

2. فیلم The King’s Man

فیلم The King’s Man

دیگر فیلم که عده ی زیادی منتظر اکران در سال 2021 هستند فیلم کینگزمن است. تا به حال دو فیلم از این مجموعه اکران شده و طرفداران زیادی دارد. حالا قرار است نسخه ی جدیدی از فیلم اکران شود که در واقع داستان به پیش از وقایع قسمت اول یعنی کینگزمن: سرویس مخفی بر می گردد و توضیح می دهد که اصلا داستان از کجا شروع شد. تاریخ اکران این فیلم هم 31 شهریور است.

 

3. فیلم Top Gun: Maverick

فیلم Top Gun: Maverick

دیگر فیلمی که طرفداران آن برایش هیجان زیادی دارند فیلم تاپ گان با بازی تام کروز است. این فیلم که دنباله ی نسخه اصلی است و بعد از 33 سال (!) اکران می شود در ابتدا قرار بود سال گذشته در سینما ها به نمایش در بیاید که به دلیل همه گیری کرونا و تاخیر در ساخت فیلم و امکان نمایش آن و ... قرار است در تاریخ 28 آبان امسال شاهد انتشار این فیلم باشیم.

 

 

4. فیلم No Time To Die

فیلم No Time To Die

اگرچه بی صبرانه منتظر اکران تک تک فیلم های این لیست هستیم اما برای من به شخصه دنباله ی جدید جیمزباند داستان دیگری دارد. آخرین هنرنمایی دنیل کریگ در نقش مامور 007 در این فیلم رقم می خورد و پس از اون این نقش به بازیگر دیگری سپرده خواهد شد. طی 5 فیلم گذشته با بازی او، مجموعه فیلم های جیمرباند همیشه برای من به عنوان یک انتخاب عالی برای تماشا بوده و حالا قرار است جدیدترین دنباله ی آن در تاریخ 16 مهر ماه اکران خود را آغاز کند.

 

 

5. فیلم Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings

فیلم Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings

نوبتی هم باشد نوبت یکی از سری فیلم های کمپانی مارول است. فیلم شانگ چای و افسانه ی 10 حلقه اولین فیلم با محوریت یک ابرقهرمان آسیایی از دنیای مارول است که ساخته می شود. تاریخ اکران این فیلم 12 شهریور خواهد بود.

 

 

6. فیلم The Suicide Squad

فیلم The Suicide Squad

نسخه ی اول این فیلم در سال 2016 اکران شد اما نه تنها انتظارات را برآورده نکرد بلکه آبروریزی بزرگی هم بود. حالا جیمز گان، کارگردان فیلم های مطرحی مثل نگهبانان کهکشان امیدوار است با کمک تعدادی از بازیگران نسخه اول مثل مارگو رابی و تعداد بازیگر جدید مثل ادریس البا و جان سینا یک فیلم هیجان انگیز و دوست داشتنی بسازد. به هر حال باید تا 15 مرداد صبر کنیم تا میزان موفقیت این فیلم را ببینیم.

 

7. فیلم Black Widow

فیلم بیوه سیاه بدون شک یکی از مورد انتظار ترین فیلم های اکشن امسال محسوب می شود. این فیلم از دنیای سینمایی مارول به وقایع قبل از فیلم جنگ ابدیت می پردازد و گریزی هم به گذشته ی ناتاشا رومانوف می زند. درواقع خط داستانی آن دقیقا بعد از کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی رخ می دهد و با کاراکتر ناتاشا رومانوف با بازی اسکارلت جوهانسون همراه می شویم.

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications