ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

13 گروه در جشنواره تئاتر استان تهران باهم رقابت می کنند

دوشنبه, 5 شهریور, 1397
13 گروه در جشنواره تئاتر استان تهران باهم رقابت می کنند
به گزارش میم ست در جدیدترین اخبار تئاتر ۱۳ گروه نمایشی طی روزهای ۶ الی ۱۰ شهریور ماه ۹۷ آثار خود را در پردیس تئاتر تهران برای رقابت در بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران به داوری فرهاد اصلانی، کورش نریمانی و ژاله صامتی روی صحنه می برند. فهرست اجراهای جشنواره تئاتر استان تهران به این شرح است: ۶ شهریور: خانواده دوست داشتنی من به نویسندگی و کارگردانی محمد رفیعی در سالن جمشیدمشایخی، بیمار به نویسندگی و کارگردانی محمد یزدی در سالن محمود استاد محمد، مرگ یزدگرد به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی کورش ولیدی در سالن داود رشیدی، آنکه گفت آری آنکه گفت نه به نویسندگی برتولت برشت و کارگردانی هومن رهنمون در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران. ۷ شهریور: یوسف یوزف جوزپه به نویسندگی علی مرتضوی و کارگردانی کیانوش احمدی در سالن جمشید مشایخی، یک خانواده محترم به نویسندگی مسعود هاشمی نژاد و کارگردانی عادل عزیزنژاد در سالن محمود استاد محمد، یک شب در ایستگاه قطار به نویسندگی و کارگردانی سعید تاجیک در سالن داود رشیدی. ۸ شهریور: سعادت لرزان مردمان تیره روز به نویسندگی علیرضا نادری و کارگردانی مجید قربانی در سالن جمشید مشایخی، آقا و خانم ارغوان به نویسندگی و کارگردانی پیمان دانشمند در سالن محمود استاد محمد، همسفران همیشه هپی به نویسندگی و کارگردانی علی خودسیانی در سالن داود رشیدی.

۹ شهریور: مچ گیری به نویسندگی رحمت امینی و کارگردانی علیرضا امینی در سالن جمشید مشایخی، شیش تاییا به نویسندگی و کارگردانی خشایارپیرعلمی در سالن محمود استاد محمد، و غده به نویسندگی فربد عقیده مند و کارگردانی رضا همتی در سالن داود رشیدی.

در پایان اجراهای هر روز جلسات نقد و بررسی نمایش ها با حضور میلاد نیک آبادی و حبیب دانش برگزار می شود. اختتامیه بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران شنبه ۱۰ شهریور ساعت ۱۷:۳۰ در سالن اصلی مجموعه پردیس تئاتر تهران برگزار می شود. mimset

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.