ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

۱۳ گروه در جشنواره تئاتر استان تهران باهم رقابت می کنند

دوشنبه, 27 آگوست, 2018
۱۳ گروه در جشنواره تئاتر استان تهران باهم رقابت می کنند
به گزارش میم ست در جدیدترین اخبار تئاتر ۱۳ گروه نمایشی طی روزهای ۶ الی ۱۰ شهریور ماه ۹۷ آثار خود را در پردیس تئاتر تهران برای رقابت در بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران به داوری فرهاد اصلانی، کورش نریمانی و ژاله صامتی روی صحنه می برند. فهرست اجراهای جشنواره تئاتر استان تهران به این شرح است: ۶ شهریور: خانواده دوست داشتنی من به نویسندگی و کارگردانی محمد رفیعی در سالن جمشیدمشایخی، بیمار به نویسندگی و کارگردانی محمد یزدی در سالن محمود استاد محمد، مرگ یزدگرد به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی کورش ولیدی در سالن داود رشیدی، آنکه گفت آری آنکه گفت نه به نویسندگی برتولت برشت و کارگردانی هومن رهنمون در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران. ۷ شهریور: یوسف یوزف جوزپه به نویسندگی علی مرتضوی و کارگردانی کیانوش احمدی در سالن جمشید مشایخی، یک خانواده محترم به نویسندگی مسعود هاشمی نژاد و کارگردانی عادل عزیزنژاد در سالن محمود استاد محمد، یک شب در ایستگاه قطار به نویسندگی و کارگردانی سعید تاجیک در سالن داود رشیدی. ۸ شهریور: سعادت لرزان مردمان تیره روز به نویسندگی علیرضا نادری و کارگردانی مجید قربانی در سالن جمشید مشایخی، آقا و خانم ارغوان به نویسندگی و کارگردانی پیمان دانشمند در سالن محمود استاد محمد، همسفران همیشه هپی به نویسندگی و کارگردانی علی خودسیانی در سالن داود رشیدی.

۹ شهریور: مچ گیری به نویسندگی رحمت امینی و کارگردانی علیرضا امینی در سالن جمشید مشایخی، شیش تاییا به نویسندگی و کارگردانی خشایارپیرعلمی در سالن محمود استاد محمد، و غده به نویسندگی فربد عقیده مند و کارگردانی رضا همتی در سالن داود رشیدی.

در پایان اجراهای هر روز جلسات نقد و بررسی نمایش ها با حضور میلاد نیک آبادی و حبیب دانش برگزار می شود. اختتامیه بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران شنبه ۱۰ شهریور ساعت ۱۷:۳۰ در سالن اصلی مجموعه پردیس تئاتر تهران برگزار می شود. mimset

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.