کوین هارت به عنوان مجری مراسم اسکار امسال انتخاب شد

مراسم اسکار امسال

به گزارش میم ست، در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، مراسم اسکار امسال سال به میزبانی کوین هارت، هنرپیشه، نویسنده، تهیه‌کننده و کمدین استندآپ برگزار خواهد شد. پس از آن‌که جیمی کیمل توانست عملکرد خوبی به عنوان میزبان و مجری اسکار ۲۰۱۷ داشته باشد، برگزارکنندگان این مراسم بزرگ سینمایی تصمیم گرفتند اجرای مراسم اسکار ۲۰۱۸ را نیز به وی بسپارند و […]

به گزارش میم ست، در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، مراسم اسکار امسال سال به میزبانی کوین هارت، هنرپیشه، نویسنده، تهیه‌کننده و کمدین استندآپ برگزار خواهد شد. پس از آن‌که جیمی کیمل توانست عملکرد خوبی به عنوان میزبان و مجری اسکار ۲۰۱۷ داشته باشد، برگزارکنندگان این مراسم بزرگ سینمایی تصمیم گرفتند اجرای مراسم اسکار ۲۰۱۸ را نیز به وی بسپارند و حتی شایعاتی به گوش می‌رسید که جیمی کیمل قرار است برای سومین سال پیاپی مجری این مراسم باشد که این طور نشد و انتخاب جدید برگزارکنندگان کوین هارت است.

اکانت رسمی آکادمی اسکار در توییتر این خبر را تأیید و اعلام کرده است و کوین هارت نیز خوشحالی خود را با انتشار پستی در صفحهٔ اینستاگرامش ابراز کرد.  مراسم اسکار ۲۰۱۸ در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۹ (۵ اسفند ماه) برگزار خواهد شد. کوین هارت در پست اینستاگرامش شادی خود را اینگونه ابراز کرد:

بسیار خوشحالم از گفتن این موضوع که سرانجام اجرای مراسم اسکار امسال به من رسید. از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجم، چون این یکی از اهداف طولانی‌مدت من اجرای این مراسم بود… اینکه نام من نیز در کنار مجریان افسانه‌ای مراسم اسکار قرار بگیرد، این موضوع برایم باورکردنی نیست.

کوین هارت نیز به لیست کمدین‌های پیوست که سابقهٔ اجرای مراسم اسکار را داشته‌اند؛ اشخاصی چون جیمی کیمل، کریس راک، نیل پاتریک هریس، الن دی‌جنرس، سث مک‌فارلین و بیلی کریستال.

مراسم اسکار امسال قرار است با تفاوت‌هایی در بزرگترین مراسم سینمایی همراه باشیم و آکادمی علوم و هنرهای سینما که وظیفه برپایی مراسم اسکار ۲۰۱۸ را برعهده دارد، به فکر ایجاد تغییراتی در این مراسم افتاده تا مخاطبین بیشتری جذب آن شوند. قرار است اسکار ۲۰۱۹ بخش جدیدی داشته باشد که در آن به فیلم‌های محبوب هالیوود توجه می‌شود و جایزه‌ای تحت عنوان «دستاورد شگفت‌انگیز در ساخت فیلم‌های محبوب» به برنده آن داده خواهد شد.

بسیاری از اوقات فیلم‌های پرفروش و محبوب به جوایز اصلی اسکار دسترسی پیدا نمی‌کنند و بیشتر در بخش‌های جانبی و فنی مورد تقدیر قرار می‌گیرند. برای مثال برنده اسکار دوره قبل، یعنی فیلم Shape of Water (شکل آب) گیرمو دل تورو در آمریکا به فروش ۶۳ میلیون دلاری رسید که در مقایسه با فیلم‌های پرفروش سال، عدد زیادی محسوب نمی‌شود و در طرف مقابل فیلم‌هایی مثل Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای)، Wonder Woman (واندر وومن) و Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) با فروش‌های خیره‌کننده خود جایی در بخش‌های اصلی اسکار نداشتند. ولی بخش جدید اسکار به سراغ فیلم‌های پرفروش و در عین حال باکیفیت می‌رود تا جذابیت بیشتری به مراسم داده شود.

مراسم اسکار امسال مراسم اسکار امسال

 

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *