ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

کسب دو جایزه ارزشمند از جشنواره فیلم فرانسه توسط فیلم بنفشه آفریقایی

جمعه, ۲۶ بهمن, ۱۳۹۷
فیلم بنفشه آفریقایی در جشنواره فیلم فرانسه

فیلم بنفشه آفریقایی به کارگردانی مونا زندی حقیقی موفق به کسب دو جایزه از جشنواره فیلم فرانسه شد. این فیلم در جشنواره فیلم فجر هم حضور داشت.  

به گزارش میم ست ، مونا زندی حقیقی با دومین فیلم بلندش یعنی فیلم بنفشه افریقایی که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت، موفق به کسب دو جایزه از جشنواره فیلم فرانسه در شهر وزول شد.

در تازه ترین اخبار فیلم و سینما و به نقل از روابط ‌عمومی فیلم، فیلم بنفشه افریقایی در بخش مسابقه جشنواره فیلم فرانسه حضور داشت و جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و همچنین جایزه بهترین فیلم از نگاه دانش‌ آموزان را از آن خود کرد. فاطمه معتمدآریا هم در این جشنواره حضور داشت.

در خلاصه داستان فیلم بنفشه آفریقایی آمده است:

"این فیلم داستان «شکو»، زنی میانسال را به تصویر می کشد که متوجه می‌ شود همسر اولش فریدون توسط فرزندانشان به خانه سالمندان منتقل شده است. او به همراهی همسر دومش رضا تصمیم می‌ گیرند تا مرد را به خانه خود بیاورند. با حضور فریدون در خانه، رابطه شکو و فریدون تغییراتی می‌ کند که در زندگی با رضا هم تاثیر می ‌گذارد و اتفاقات تازه ‌ای در زندگی هر سه رخ می ‌دهد."

مونا زندی حقیقی پیش از این با فیلم عصر جمعه در جشنواره وزول حضور داشت و جایزه بهترین کارگردانی این جشنواره را از آن خود کرده بود.

شهر وزول از سوم تا دوازدهم فوریه میزبان جشنواره فیلم فرانسه برای سینمای آسیا بود و اختتامیه این جشنواره ۲۳ بهمن ماه برگزار شد.

پخش بین ‌المللی فیلم بنفشه آفریقایی را نسرین میرشب برعهده دارد.

نظر شما در مورد فیلم بنفشه آفریقایی و موفقیت آن در جشنواره فیلم فرانسه چیست؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

فیلم بنفشه آفریقایی در جشنواره فیلم فرانسه

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.