ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

نقش آفرینی پیمان معادی در یک فیلم فرانسوی / کار در هالیوود ادامه خواهد داشت!

پنجشنبه, 17 آبان, 1397
پیمان معادی در یک فیلم فرانسوی
به گزارش میم ست ، پیمان معادی در یک فیلم فرانسوی بازی می کند. او در مصاحبه ای اعلام کرد که پس از پایان بازی در فیلم شش افراطی (Six Underground) در هالیوود ، در یک فیلم فرانسوی در پاریس جلوی دوربین خواهد رفت. در تازه ترین اخبار بازیگران و سینمای ایران و به نقل از آناتولی، نقش آفرینی پیمان معادی در یک فیلم فرانسوی تایید و اعلام شد. این بازیگر و کارگردان فوق العاده کشورمان درباره پروژه‌ های آینده ‌اش بیان کرد:
"سفرهای بسیاری داشتم و در این اثنا قصه های زیادی هم نوشته ‌ام. یکی از آنها، مناسب ترکیه و ایران است که برخی تهیه کنندگان برای ساخت آن ابراز تمایل کرده ‌اند ، اما مشغله کاری مانع این امر شده است."
وی در ادامه افزود:
"این موضوع موجب شده به اندازه کافی نتوانم در این مورد تمرکز داشته باشم. قصه جدیدم بین تهرن و استانبول می‌ گذرد و امیدوارم بتوانم در زمان مناسب آن را بسازم."
معادی با اشاره به ادامه مراحل تهیه فیلم متری شش و نیم به کارگردانی سعید روستایی گفت:
"فعلا مشغول بازی در یک پروژه هالیوودی با بودجه ای کلان به نام شش افراطی به کارگردانی مایکل بی و در کنار بازیگران مطرحی چون رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و ملانی لوران (Mélanie Laurent) ، در رم هستم. سپس در یک فیلم فرانسوی در پاریس بازی خواهم کرد. بعد از آن نیز چند فیلم دیگر که بر حسب انتخاب محقق خواهد شد."
این کارگردان اظهار کرد:
"از بازی در فیلم های ایرانی که همین الان هم ادامه دارد، بیشتر لذت می برم چون قصه‌های داخلی بسیار بهترند."
او خود را یکی از هوادارن فیلم ‌های سینمایی نوری بیلگه جیلان از کارگردانان سرشناس ترکیه دانست و بیان کرد:
"ترکیه سینماگران بسیار خوبی دارد. سال ها قبل فیلم های خوبی مانند یول را تماشا کرده و پسندیدم و به تازگی نیز فیلم موستانگ را دیدم. فلیم های نوری بیلگه جیلان به ویژه خواب زمستانی را بسیار دوست دارم. احتمال دارد در یک فیلم ترک بازی کنم."
پیمان معادی با اشاره به اینکه قصه خوب معیارش برای پذیرفتن یک پروژه بوده، افزود:
"من باید بتوانم خود را در آن قصه بیابم تا آن را بپذیرم و اینگونه نیست که شعف و اشتیاق خاصی برای بازی در پروژه های خارجی داشته باشم بلکه قصه برایم مهم است. قصه‌ های بسیار خوبی در ترکیه نوشته می ‌شود که چند مورد از آنها را خوانده‌ ام و خودم نیز قصه ‌ای برای کارگردانی در ایران و ترکیه نوشته ‌ام."
معادی که جدیدا جایزه بهترین کارگردانی جشنواره بوغازایچی استانبول را با فیلم بمب؛ یک عاشقانه دریافت کرده است ضمن ابراز خوشحالی از این موضوع گفت:
"خیلی خوشحالم که جایزه کارگردانی را کسب کردم. دریافت جایزه در این بخش همیشه دلنشین تر بوده است، چون شامل موارد دیگر نیز می ‌شود."
این بازیگر ایرانی که در چند فیلم هالیوودی بازی کرده است درباره واکنش مردم ایران نسبت به حضورش در این عرصه گفت:
"آنان از حضور من در پروژه‌ های خارجی استقبال می ‌کنند ولی نسبت به انتخاب‌ ها حساس هستند و انتخاب درست ، احترام به همراه می آورد که چندین پروژه داخلی و خارجی را به دلیل همین موضوع نپذیرفته ‌ام. خیلی خوشحالم که این احترام وجود دارد و امیدوارم ادامه داشته باشد."

نظر شما در مورد نقش آفرینی پیمان معادی در یک فیلم فرانسوی چیست ؟ در مورد دیگر فیلم های این بازیگر و کارگردان فوق العاده چه نظری دارید؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. پیمان معادی در یک فیلم فرانسویپیمان معادی در یک فیلم فرانسوی

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.