میم ست

پلنگ سیاه در اولین روز اکران کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی را پشت سر گذاشت

فیلم پلنگ سیاه در اولین روز اکرانش توانست بیشتر از ۷۵٫۸۷ میلیون دلار فروش داشته باشد که این رفم کمی بیشتر از فروش فیلم کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی بود و به این ترتیب توانست با اختلاف بسیار کمی از جنگ داخلی پیشی بگیرد.

به گزارش میم ست،  پلنگ سیاه (Black Panther) اکرانش را با قدرت شروع کرد و در اولین روز اکران فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) را پشت سر گذاشت. هوادارن پلنگ سیاه را دو سال پیش برای اولین بار در فیلم جنگ داخلی دیدند و در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، حالا پس از حوادث ان فیلم، پلنگ سیاه فیلم اختصاصی خودش را دارد. ترکیب استعداد های پلنگ سیاه در مقابل دوربین و پشت آن (کمپین های تبلیغاتی) نوید یک موفقیت بسیار بزرگ در باکس آفیس امسال را می دهد.

پلنگ سیاه به طور رسمی در سینما های آمریکا کار اکران خود را آغاز کرد و فروش این فیلم همچنان در حال افزایش است. پیش فروش بلیط های این فیلم باعث شد که در اولین روز اکران خود بتواند بیشتر از اولین روز فیلم کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی فروش داشته باشد.

پلنگ سیاه

بنابر گزارشات پلنگ سیاه در اولین روز اکرانش ۷۵٫۸۱ میلیون دلار فروش داشته و با توجه به فروش ۷۵٫۵ میلیون دلاری جنگ داخلی در اولین روز اکران، پلنگ سیاه در اولین روز اکران جنگ داخلی را پشت سر گذاشت و این رقم فیلم رایان کوگلر (Ryan Coogler) را به سومین فیلم پر فروش اولین روز اکران تبدیل کرد.

در واقع این اعداد و ارقام سرفا تخمینی بر فروش این فیلم می باشد و با توجه به علاقه ای که هواداران به این فیلم نشان داده اند پیش بینی می شود که این فیلم بتواند از مرز ۸۰٫۸ میلیون دلار فروش در روز اول نیز عبور کند که در این صورت فیلم انتقام جویان (The Avengers) که دومین فیلم پر فروش روز اول اکران مارول است را نیز پشت سر خواهد گذاشت.

همچنین پیش بینی می شود که در آخر هفته مجموع فروش این فیلم بیشتر از ۱۸۰ میلیون دلار باشد که در این صورت باز هم جنگ داخلی را که در آخر هفته ۱۷۹٫۱ میلیون دلار فروش داشت را شکست خواهد داد. جنگ داخلی در مجموع فروش داخلی امریکا ۴۰۸ میلیون دلار فروخته بود و سوال اصلی اینجاست که آیا پلنگ سیاه در عرصه بین المللی نیز می تواند موفق باشد و در مجموع بیشتر از ۱ میلیارد دلار فروش داشته باشد ؟

پلنگ سیاه

 

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *