ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

پخش فیلم سینمایی پایتخت بجای سریال آن در نوروز 98! / پایتخت 6 نوروز 99 روی آنتن می رود!

سه شنبه, 30 بهمن, 1397
فیلم سینمایی پایتخت - سریال های نوروز 98

بتازگی تهیه کننده این سریال از پخش فیلم سینمایی پایتخت در شب سال نو 98 خبر داد. او همچنین بیان کرد که فصل ششم این سریال برای نوروز 99 ساخته و پخش خواهد شد.

به گزارش میم ست ، الهام غفوری از رسیدن فیلم سینمایی پایتخت 120 دقیقه ای با حضور همه عناصر سریال در شب عید نوروز ۹۸ خبر داد.

مردم "پایتخت" و این نگاه به زندگی و خانواده را در سریال پایتخت دوست داشتند. الهام غفوری پیش از این گفته بود که هنوز خبری از این سریال نیست؛ علیرضا خمسه هم از ساخت این سریال در سال آینده خبر داده بود. البته محسن تنابنده هم چندی پیش به به وجود طرحی برای سریال پایتخت 6 و مذاکره برای تلویزیون اشاره کرده بود.

الهام غفوری لحظاتی قبل از پخش فیلم سینمایی پایتخت در نوروز 98 خبر داد و گفت:

"حضور امسال ما 100 تا 120 دقیقه و در قالب یک اثر سینمایی در تلویزیون خواهد بود. این کار با حضور همه عناصر پایتخت که روزهای آتی کلید می‌ خورد به آنتن شبکه یک سیما می ‌رسد."

وی اظهار کرد:

"نمی ‌توانم بگویم فضای آن دوباره در مازندران خواهد بود و چه تغییراتی را مخاطب خواهد دید. اما هم تغییر خواهیم داشت و هم مثلاً احمد مهرانفر که درگیر بازی در سریال سال‌ های دور از خانه است به این تک قسمت می ‌پیوندد. در فضای مجازی نوشته ‌اند تله فیلم یا 90 دقیقه ؛ درست نیست چون این تک قسمت یا فیلم سینمایی پایتخت بیش از 90 دقیقه خواهد بود."

غفوری در خصوص جزئیات بیشتر فیلم سینمایی پایتخت ،‌ گفت:

"فیلمنامه این اثر براساس طرحی از محسن تنابنده توسط خشایار الوند نوشته شده و قرار است طی چند روز آینده جلوی دوربین برود. این اثر سینمایی در شب سال نو مصادف با میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر روی آنتن خواهد رفت."

تهیه‌ کننده سریال پایتخت با اشاره به اینکه برای ساخت فصل ششم این مجموعه تلویزیونی در حال مذاکره با تلویزیون هستیم اظهار کرد:

"این تک قسمت هیچ ارتباطی با فصل ششم مجموعه پایتخت ندارد و کاملاً طبق استانداردهای یک اپیزود ویژه ، هویتی مستقل دارد. با تلویزیون برای ساخت فصل ششم این مجموعه در حال مذاکره هستیم تا به زودی این اتفاق هم بیفتد که خیلی از مردم در کوی و برزن ما را می ‌بینند بسیار علاقه دارند هرچه زودتر شاهد پخش این سریال تلویزیونی در فصل ششم هستند."

علیرضا خمسه نیز اخیرا در مورد ساخت سریال پایتخت 6 بیان کرده است:

"پایتخت 6 ساخته می ‌شود و مرگ پنجعلی در این فصل، شایعه است. من هستم و برای نوروز آینده هم پایتخت جدیدی را با فضای جدید خواهیم داشت."

نظر شما در مورد پخش فیلم سینمایی پایتخت بجای سریال آن در نوروز 98 چیست؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان در میان بگذارید.

فیلم سینمایی پایتخت فیلم سینمایی پایتخت فیلم سینمایی پایتخت

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications