ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

پایان کار الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم در کنار امیر جعفری و ستاره پسیانی

چهارشنبه, 5 دی, 1397
الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم
بتازگی ایفای نقش الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم به پایان رسیده است. او در این فیلم در کنار بازیگرانی چون امیر جعفری و ستاره پسیانی به نقش آفرینی پرداخته است. به گزارش میم ست ، بازی الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم به پایان رسید. این اولین تجربه همکاری این بازیگر محبوب با بهنام بهزادی می باشد. فیلمبرداری این فیلم هم اکنون در تهران ادامه دارد. این فیلم چهارمین فیلم بلند سینمایی بهنام بهزادی است. گفته می‌ شود الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم نقش متفاوتی را بازی می کند. او درباره اولین همکاری خود با بهنام بهزادی نوشت :
"نسیم من می ترسم به انتها رسید. تجربه ‌ای جذاب حاصل قلم توانا و نگاه دقیق بهنام بهزادی عزیز که همراه گروهی صمیمی و کاربلد ، لحظه هایی دلچسب ، صمیمی و تجربه ‌ای نو برایم رقم زد و من ، نسیم من می ترسم یک لحظه هم نترسیدم. حالا اما، بی‌صبرانه منتظرم تا حاصل نهایی کار را ببینم. "

بازیگران اصلی فیلم من می ترسم عبارتند از:

الناز شاکردوست ، پوریا رحیمی سام ، امیر جعفری ، ستاره پسیانی و مهران احمدی.

در خلاصه داستان فیلم من می ترسم آمده است:

"بدیش اینه من وسط کلی شک‌ام که می خوام برم یا نه ... ولی بدترش اینه که صدبرابرش مطمئنم نمی تونم بمونم."
بهزادی پیش از این ساخت فیلم ‌هایی چون تنها دوبار زندگی می کنیم ، قاعده تصادف و وارونگی را در کارنامه خود دارد ، که برای این آثار جوایز مختلفی از جشنواره های داخلی و خارجی دریافت کرده است.

اسامی عوامل ساخت فیلم من می ترسم به شرح زیر است:

نویسنده و کارگردان: بهنام بهزادی ، مدیر فیلم برداری: امین جعفری ، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف ، طراح گریم: مهرداد میرکیانی ، صدابردار: مهدی صالح کرمانی ، دستیار کارگردان: چاوش هنرآموز ، برنامه ریزان: مجید فاضلی ، فاطمه زیوری ، منشی صحنه: مریم شقاقی ، عکاس: آناهید داوری ، طراح گرافیک: مجید کاشانی ، فیلم بردار پشت صحنه: مهدی شهسوار ، مشاور رسانه ای: بیتا موسوی ، مدیر تولید: حسین بشگرد ، مدیر تدارکات: سجاد نوری ، دستیار تهیه: احمدرضا بهزادی ، جانشین تهیه کننده: شاهین سخایی و سرمایه ‌گذار و تهیه ‌کننده: بهنام بهزادی.

نظر شما در مورد نقش الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان در میان بگذارید. الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم الناز شاکردوست در فیلم من می ترسم

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.