ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

نتفلیکس سریال نفرین شده را پس از 1 فصل کنسل کرد

شنبه, 19 تیر, 1400
نتفلیکس سریال نفرین شده را پس از 1 فصل کنسل کرد

نت‌فلیکس فصل دوم سریال «طلسم‌شده» (Cursed) را نمی‌سازد. این شبکه بی‌سروصدا تولید این سریال فانتزی بر اساس یکی از شخصیت‌های کلیدی افسانه «شاه آرتور» با بازی «کاترین لنگفورد» را متوقف و قرارداد بازیگران را فسخ کرده است.

بازسازی افسانه آرتوری «طلسم‌شده»، از زاویه دید شخصیت «نیموئه» روایت می‌شود، زن جوانی با استعدادهای اسرارآمیز که سرنوشتش تبدیل شدن به «بانوی دریاچه» است. او پس از مرگ مادرش، با «آرتور» پیوند دوستی برقرار می‌کند تا «مرلین» را پیدا کنند و شمشیر باستانی را به او بسپارند. «نیموئه» در این راه به نماد شهامت و شورش علیه «پالادین‌های سرخ» بدل می‌شود. «طلسم‌شده» داستانی تاریخی توصیف شده با مضامین آشنای جنگ‌های بی‌ثمر، ممکن ساختن ناممکن‌ها.

نتفلیکس سریال نفرین شده را پس از 1 فصل کنسل کرد

فصل اول «طلسم‌شده» که از رمان مصور «فرانک میلر» و «تام ویلر» اقتباس شده بود، جمعه ۱۷ ژوئیه سال گذشته روی ایر رفت. ویلر شورانر و در کنار «لیلا گرستین» تهیه‌کننده اجرایی سریال بود.

علاوه بر لنگفورد، «دیون ترل» در نقش «آرتور»، «گوستاف اسکارزگارد» در نقش «مرلین»، «دنیل شرمن» در نقش «راهب گریان»، «سباستین آرمستو» در نقش «شاه آترر»، «مت استوکو» در نقش «گاوین»، «لیلی نیوآرک» در نقش «پیم»، «شلوم برن-فرانکلین» در نقش «ایگرین»، «امیلی کوستس» در نقش «خواهر آیریس»، «بیلی جنکینز» در نقش «سنجاب»، «بلا دین»، و «پیتر مولان» دیگر بازیگران فصل اول سریال بودند.

 

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications