انتشار اولین عکس از بازیگر سه گانه «بازی های گرسنگی» در فصل ۵ سریال پیکی بلایندرز!

فصل 5 سریال پیکی بلایندرز

سرانجام اولین عکس از بازیگر جدید فصل ۵ سریال پیکی بلایندرز منتشر شده است. این بازیگر را با نقش آفرینی فوق العاده اش در سه گانه بازی های گرسنگی می شناسیم.

به گزارش میم ست ، اولین عکس از سم کلفلین (Sam Claflin) در فصل ۵ سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) منتشر شده است. در این فصل از سریال شاهد دشمن جدیدی برای خانواده شلبی و تامی شلبی خواهیم بود.

همانطور که می دانید در فصل ۵ سریال پیکی بلایندرز تغییراتی در روند عادی سریال روی خواهد داد و رئیس خانواده شرور شلبی یعنی تامی با بازی کیلین مورفی (Cillian Murphy) را در نقشی عمومی تر خواهیم دید.

علاوه بر این در این فصل بازیگر سه گانه پرطرفدار بازی های گرسنگی (Hunger Games) یعنی سم کلفلین به بازیگران این سریال اضافه خواهد شد. تا آنجایی که می دانیم او در این سریال نقش یک سیاستمدار را بازی خواهد کرد که نقش مهمی را در آینده نماینده جدید پارلمان و همچنین آینده انگلستان ایفا می کند.

حال در تازه ترین اخبار سریال و تلوزیون ، به نقل از مجله خبری ددلاین ، اولین عکس از سم کلفلین در فصل ۵ سریال پیکی بلایندرز منتشر شده است. در این عکس کلفلین را با ظاهری شبیه به یک سیاستمدار قدرتمند میبینیم که یقینا شکل متفاوتی از پیچیدگی ها را به سریال سخت و خشن و آشفته پیکی بلایندرز اضافه خواهد کرد.

فصل ۵ سریال پیکی بلایندرز در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد اما هنوز تاریخ دقیق پخش آن مشخص نیست.

اولین عکس از سم کلفلین در فصل ۵ سریال پیکی بلایندرز را می توانید در زیر مشاهده کنید:

نظر شما در مورد نقش کلفلین در فصل ۵ سریال پیکی بلایندرز چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید.

فصل 5 سریال پیکی بلایندرز

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *