ساخت فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ به کارگردانی یواخیم رانینگ

ساخت فیلم دزدان دریایی کارائیب 6

به نظر می رسد که کمپانی دیزنی ساخت فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ را آغاز کرده است. این دنباله ی جدید سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب فعلا در مراحل اولیه ساخت می باشد.

به گزارش فیلم نیوز ، چندی پیش خبر ساخت فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ (Pirates of the Caribbean 6) منتشر شد. کمپانی دیزنی قصد دارد سکان کارگردانی این دنباله ی جدید را در دست کمک کارگردان فیلم قبلی یعنی یواخیم رانینگ بگذارد. او هم اکنون در حال ساخت فیلم مالیفیسنت ۲ (Maleficent II) برای استودیو ماوس هاوس است ، بنابراین فیلمبرداری فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ تا سال ۲۰۲۰ شروع نخواهد شد.

تقریبا تمامی علاقه مندان به فیلم و سینما با این فرانشیز فوق العاده و نقش آفرینی دیدنی جانی دپ (Johnny Depp) در نقش جک گنجشکه آشنا هستند. اولین فیلم این فرانشیز در سال ۲۰۰۳ و با عنوان نفرین مروارید سیاه (The Curse of the Black Pearl) منتشر شد. این سری فیلم ها که در ژانر اکشن و ماجراجویانه قرار می گیرند ، تا به حال توانسته اند در جمع فروشی بالغ بر ۴٫۵ میلیون دلار را در سراسر جهان بدست آورند.

فیلم قبلی یعنی مردگان حکایت نمی کنند (Dead Men Tell No Tales) در عین کسب فروشی ۷۹۵ میلیون دلاری در سراسر جهان ، پایین ترین فروش در این فرانشیز را به نام خود ثبت کرد. با این حال این فیلم زمینه را برای ساخت فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ فراهم کرد که قرار است بیشتر داستان آن بر روی کاراکتر های جدید یعنی هنری ترنر با بازی برنتون توایتز (Brenton Thwaites) و کارینا اسمیت با بازی کایا اسکودلاریو (Kaya Scodelario) متمرکز باشد.

حال در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، مجله خبری GWW گزارش داد که نویسندگان فیلم مردگان حکایت نمی کنند یعنی جف ناتانسون (Jeff Nathanson) و تری روسیو (Terry Rossio) و همچنین تد الیوت (Ted Elliott) در حال کار بر روی فیلمنامه دنباله ی جدید دزدان دریایی کارائیب می باشند.

گزارشات متعددی بدست ما رسیده است که بر اساس آنها قرار است یواخیم رانینگ ساخت فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ را بر عهده داشته باشد. وی قرار است بلافاصله پس از پایان ساخت فیلم مالیفیسنت ۲ ، کار خود را بر روی این دنباله ی جدید آغاز کند.

اگر این گزارش درست باشد ، فاصله ای ۴ الی ۵ ساله بین فیلم قبلی و فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ می افتد که کمتر از فاصله ی انتشار دو فیلم قبلی فرانشیز خواهد بود.

نظر شما در مورد سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب چیست ؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

ساخت فیلم دزدان دریایی کارائیب 6

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *