رونمایی از پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول / داستان قبل از انتقام جویان!

پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول

بتازگی از پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول رونمایی شده است. در این پوستر سرنخ هایی از داستان فیلم را مشاهده می کنیم که اتفاقات پیش از انتقام جویان را نوید می دهند. در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش میم ست ، پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) منتشر شده است. در این پوستر جمله ای کوتاه در مورد فیلم نوشته شده است که سرنخ هایی در مورد داستان آن به ما می دهد.

داستان فیلم کاپیتان مارول در سال ۱۹۹۵ روی می دهد ، جایی که کاپیتان مارول داستان مرموزی از دنیای سینمایی مارول را آشکار می کند. در این فیلم شاهد اتحاد مامور جوان شیلد (S.H.I.E.L.D) به نام نیک فیوری با یک ابرقهرمان قدرتمند از جهان بیرون هستیم که بنظر ارتباطاتی مخفیانه با این جهان دارد.

طرفداران فیلم پیش بینی می کنند که اتحاد نیک فیوری با کاپیتان مارول جرقه تشکیل گروه انتقام جویان (Avengers) امروزی را در ذهن نیک ایجاد می کند.

حال در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، از پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول رونمایی شده است. با اینکه تصویر این پوستر ژاپنی آشنا و تکراری به نظر می رسد اما جملاتی روی آن نوشته شده است که تا حدی داستان فیلم را برملا می کند.

ترجمه جمله نوشته شده روی پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول به شرح زیر است:

” گذشته از دست رفته، خاطره ها محبوس شده، قدرت های جدیدی بدست آمده است. آیا این من هستم ؟ داستان پیش از انتقام جویان.”

با اینکه این جمله کوتاه و کمی نامفهوم به نظر می رسد اما به خوبی مرکز و محوریت داستان فیلم را در ذهن شکل می دهد.

لازم به ذکر است که فیلم کاپیتان مارول در تاریخ ۸ ام مارس ۲۰۱۹ مصادف با ۱۷ ام اسفندماه ۱۳۹۷ روی پرده های سینما خواهد رفت.

پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول را می توانید در زیر مشاهده کنید:

نظر شما در مورد این پوستر و داستان فیلم کاپیتان مارول چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. برای مشاهده پوستر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید.

پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *