ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

رونمایی از پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول / داستان قبل از انتقام جویان!

سه شنبه, 6 آذر, 1397
پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول
به گزارش میم ست ، پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) منتشر شده است. در این پوستر جمله ای کوتاه در مورد فیلم نوشته شده است که سرنخ هایی در مورد داستان آن به ما می دهد. داستان فیلم کاپیتان مارول در سال 1995 روی می دهد ، جایی که کاپیتان مارول داستان مرموزی از دنیای سینمایی مارول را آشکار می کند. در این فیلم شاهد اتحاد مامور جوان شیلد (S.H.I.E.L.D) به نام نیک فیوری با یک ابرقهرمان قدرتمند از جهان بیرون هستیم که بنظر ارتباطاتی مخفیانه با این جهان دارد. طرفداران فیلم پیش بینی می کنند که اتحاد نیک فیوری با کاپیتان مارول جرقه تشکیل گروه انتقام جویان (Avengers) امروزی را در ذهن نیک ایجاد می کند. حال در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، از پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول رونمایی شده است. با اینکه تصویر این پوستر ژاپنی آشنا و تکراری به نظر می رسد اما جملاتی روی آن نوشته شده است که تا حدی داستان فیلم را برملا می کند.

ترجمه جمله نوشته شده روی پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول به شرح زیر است:

" گذشته از دست رفته، خاطره ها محبوس شده، قدرت های جدیدی بدست آمده است. آیا این من هستم ؟ داستان پیش از انتقام جویان."
با اینکه این جمله کوتاه و کمی نامفهوم به نظر می رسد اما به خوبی مرکز و محوریت داستان فیلم را در ذهن شکل می دهد. لازم به ذکر است که فیلم کاپیتان مارول در تاریخ 8 ام مارس 2019 مصادف با 17 ام اسفندماه 1397 روی پرده های سینما خواهد رفت.

پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول را می توانید در زیر مشاهده کنید:

نظر شما در مورد این پوستر و داستان فیلم کاپیتان مارول چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. برای مشاهده پوستر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید. پوستر جدید فیلم کاپیتان مارول

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.