میم ست

سفارش ساخت فصل ۲ سریال وراثت توسط شبکه HBO/تمدید سریال وراثت تنها پس از پخش دو قسمت!!

فصل 2 سریال وراثت

شبکه HBO تنها پس از پخش دو قسمت ، جدیدترین سریال خود یعنی سریال وراثت را برای فصل دوم تمدید کرد. پخش این سریال درام و کمدی از اول جولای آغاز شده است. حال چه چیزی در این سریال توجه HBO را جلب کرده و باعث شده تا این سریال به در چنین مدت کوتاهی تمدید شود ؟

به گزارش میم ست و در تازه ترین اخبار سریال و سینمای هالیوود ، شبکه HBO سفارش ساخت فصل ۲ سریال وراثت (Succession) را اعلام کرد. تمدید سریال وراثت در این زمان کوتاه و تنها پس از دو قسمت توجه بسیاری از علاقه مندان را به این سریال جلب کرد. مخصوصا در این برهه از زمان که HBO در حال سرمایه گذاری بر روی سریال های پرخرج و پرطرفداری همچون سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) و همچنین سریال وست ورلد (Westworld) می باشد.

داستان سریال وراثت در مورد خانواده روی (Roy) متشکل از لوگان روی و چهار فرزند آن است که صاحب یکی از بزرگترین شرکت های رسانه ای و تفریحی در کل جهان هستند. این سریال زندگی این خانواده را دنبال می کند و اتفاقاتی که پس از کناره گیری لوگان از شرکت ، برای خانواده می افتد را به تصویر می کشد.

دو قسمت ابتدایی سریال وراثت بسیار متفاوت و جالب بودند ، بطوریکه داستان قسمت اول در خانه لوکس و آنتیک و گران قیمت لوگان در نیویورک اتفاق می افتد اما در قسمت دوم لوگان را در یک بیمارستان میبینیم که بخاطر خونریزی مغزی بستری شده است. البته تنها با خواندن عنوان قسمت دوم یعنی ” S**t Show at the F**k Factory” می توان به ایده و لحن و تون هجو آمیز سریال وراثت پی برد.

فصل 2 سریال وراثت

بازیگران اصلی سریال وراثت عبارتند از :

برایان کاکس (Brian Cox) در نقش لوگان روی ؛ فرزندان لوگان : کندال با بازی جرمی استرانگ (Jeremey Strong) ، رومان با بازی کیرن کالکین (Kieran Culkin) ، سبحان “شیو” با بازی سارا اسنوک (Sarah Snook) و کانر با نقش آفرینی آلن راک (Alan Ruck) ؛ متیو مک فادین (Matthew Macfadyen) در نقش تام نامزد شیو ، نیکولاس بران (Nicholas Braun) در نقش گرگ (Greg) .

نظر شما در مورد ساخت فصل ۲ سریال وراثت چیست ؟ به نظر شما دلیل تمدید سریال وراثت به این زودی چه بوده است ؟

 

تمدید سریال وراثت

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *