میم ست

تاریخ شروع فیلمبرداری اسپین آف سریال بازی تاج و تخت مشخص شد!

تاریخ شروع فیلمبرداری اسپین آف سریال بازی تاج و تخت

چندی پیش تاریخ شروع فیلمبرداری اسپین آف سریال بازی تاج و تخت اعلام شد. دقیقا یک ماه پیش بود که این اسپین آف سفارش ساخت خود را از شبکه HBO دریافت کرد.

به گزارش میم ست ، سرانجام تاریخ شروع فیلمبرداری اسپین آف سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) مشخص شد. پس از توسعه چندین اسپین آف برای این سریال پرطرفدار ، دقیقا یک ماه پیش بود که شبکه HBO یکی از آنها را انتخاب کرد و ساخت آن را سفارش داد. حال بنظر می رسد که علاقه مندان مدت زیادی را برای تماشای این سریال به انتظار نخواهند نشست.

همانطور که می دانید ، سریال بازی تاج و تخت از زمان شروع پخش در سال ۲۰۱۱ یکی از موفقیت های بزرگ شبکه HBO بوده است. این سریال علاوه بر دریافت جوایز مختلف از امی (Emmys) و گلدن گلوب (Golden Globes) در طول سال های اخیر طرفداران و بینندگان زیادی را جذب خود و شبکه کرده است.

زمانی که فصل گذشته به پایان رسید ، بسیاری از طرفداران نگران این موضوع بودند که پس از فصل هشتم چه اتفاقی به سر هفت پادشاهی خواهد افتاد. شبکه HBO هم برای نگه داشتن بینندگان این سریال دست به کار شد و اسپین آف های مختلفی را توسعه داد و سرانجام ساخت یکی از آنها را رسما سفارش داد.

حال در تازه ترین اخبار سریال و سینمای هالیوود ، مجله خبری بلفست تلگراف (Belfast Telegraph) گزارش داد که فیلمبرداری اسپین آف سریال بازی تاج و تخت در ماه اکتبر (مهرماه) در بلفست آغاز خواهد شد. داستان این اسپین آف ۱۰۰۰ سال قبل از اتفاقات سریال اصلی روی خواهد داد.

لازم به ذکر است که فصل هشتم و پایانی سریال بازی تاج و تخت تنها ۶ قسمت خواهد داشت و که فیلمبرداری آنها این هفته به پایان رسید. اما هنوز تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نیست و در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

حال باید ببینیم که اسپین آف سریال شگفت انگیز بازی تاج و تخت به خوبی این سریال خواهد بود یا خیر.

نظر شما در مورد این اسپین آف سریال بازی تاج و تخت چیست ؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

تاریخ شروع فیلمبرداری اسپین آف سریال بازی تاج و تخت

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *