انتشار اولین عکس فیلم ماجرای نیمروز: رد خون / ادامه فیلمبرداری در تهران

بتازگی اولین عکس فیلم ماجرای نیمروز: رد خون به کارگردانی محمد حسین مهدویان منتشر شده است. فیلمبرداری این فیلم در کرمانشاه به پایان رسیده و ادامه آن در تهران انجام خواهد شد.

به گزارش میم ست ، اولین عکس فیلم ماجرای نیمروز: رد خون منتشر شده است. با پایان فیلمبرداری صحنه ‌های طاقت ‌فرسای جنگی در فاز اول فیلمبرداری در کرمانشاه، گروه تولید در حال ادامه فیلمبرداری فیلم ماجرای نیمروز: رد خون در تهران می باشد.

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای ایران و به نقل از روابط عمومی پروژه ، داستان فیلم ماجرای نیمروز: رد خون ، در حاشیه یکی از مهمترین وقایع تاریخ معاصر کشور روایت شده و در طول یک ماه گذشته ، صحنه‌ های جنگی آن در اسلام آباد غرب فیلمبرداری شده است.

به گفته دست اندرکاران فیلم ماجرای نیمروز: رد خون ، فیلمبرداری این بخش از فیلم ، از طاقت ‌فرسا ترین پلان ‌های پروژه تشکیل شده است .

در این بخش از فیلمبرداری فیلم ماجرای نیمروز: رد خون ، روزانه از چند صد هنرور بومی ، بیش از ١٠٠ دستگاه ادوات جنگی سبک و سنگین ، چندین فروند هلی ‌کوپتر و… استفاده شده است.

هم اکنون گروه تولید ماجرای نیمروز: رد خون در تلاشند تا با تدوین همزمان و کار روی جلوه ‌های ویژه کامپیوتری ، آن را برای حضور در سی و هفتمین جشنواره ملی فجر آماده نمایند.

بازیگران اصلی فیلم ماجرای نیمروز: رد خون عبارتند از:

هادی حجازی ‌فر ، بهنوش طباطبایی ، محسن کیایی ، هستی مهدوی ‌فر ، حسین مهری ، مهدی زمین ‌پرداز ، امیر احمد قزوینی و جواد عزتی.

فیلم ماجرای نیمروز: رد خون جدیدترین اثر موسسه سیمای مهر می باشد که به کارگردانی محمد حسین مهدویان و تهیه‌ کنندگی سید محمود رضوی جلوی دوربین رفته است.

اولین عکس فیلم ماجرای نیمروز: رد خون توسط مجید طالبی گرفته شده است.

پوستر و اولین عکس فیلم ماجرای نیمروز: رد خون را می توانید در زیر مشاهده کنید:

نظر شما در مورد داستان، عوامل و بازیگران این فیلم چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. برای مشاهده عکس و پوستر در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید.

اولین عکس فیلم ماجرای نیمروز: رد خوناولین عکس فیلم ماجرای نیمروز: رد خون

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *