ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

اولین تصویر رسمی از سریال پنی ورث منتشر شد / خدمتگزار جوان خانواده وین

پنجشنبه, 25 بهمن, 1397
سریال پنی ورث

به گزارش میم ست، کمپانی دی سی (DC) و بخش تلویزیونی برادران وارنر در حال ساخت سریال پنی ورث براساس شخصیت آلفرد پنی ورث، خدمتگزار شخصی بروس وین/ بتمن هستند. این سریال که در واقع پیش درآمد سریال گاتهام (Gotham)خواهد بود، قرار است روی دوره جوانی خدمتکار وفادار بتمن تمرکز داشته باشد.

اخیرا اولین تصویر رسمی سریال پنی ورث منتشر شده است. در این تصویر برای اولین‌ بار شاهد یک نمای کلی از شخصیت آلفرد پنی ورث جوان با بازی جک بانون، هستیم که در شهر لندن حضور دارد. شما در پایان همین مطلب می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

سریال پنی ورث داستان دوره جوانی خدمتکار بروس وین یعنی آلفرد پنی‌ ورث را روایت می‌ کند که در واقع سرباز سابق سرویس هوایی ویژه بریتانیا در دهه سوم زندگی خود بوده است. در این دوره زمانی، وی یک شرکت امنیتی را تاسیس می‌ کند و با یک جوان بسیار پولدار به نام توماس وین آشنا می‌شود و همکاری می‌ کند. اتفاقات سریال در دهه ۶۰ میلادی و در شهر لندن جریان دارد. فصل اول سریال سریال پنی ورث در ۱۰ قسمت تولید شده و از شبکه اپیکس (Epix) منتشر می‌ شود. با این حال، هنوز تاریخی برای شروع پخش سریال پنی ورث اعلام نشده است.

 جک بانون در نقش آلفرد پنی‌ ورث، بن الدریج در نقش توماس وین، رایان فلچر در نقش دیو بوی، پالوما فیت در نقش بت سایکس، جیسون فلمینگ در نقش لرد هاروود، پالی واکر در نقش پگی سایکس و هینسلی لوید بنت در نقش بازا، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال Pennyworth حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. برونو هلر در نقش تهیه کننده و نویسنده فیلمنامه در کنار دنی کنون در نقش تهیه کننده، نویسنده فیلمنامه و کارگردان، وظیفه ساخت این سریال را بر عهده دارند. این دو نفر پیش از این در ساخت سریال Gotham نیز نقش داشته‌اند.

سریال پنی ورث

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications