انتشار عکس های جدید فصل ۳ سریال ریوردیل / بازگشت گلادیس و جلی بین پس از ۳ فصل!

عکس های جدید فصل 3 سریال ریوردیل

بتازگی عکس های جدید فصل ۳ سریال ریوردیل منتشر شده است که در این عکس ها گلادیس و جلی بین می بینیم که پس از ۳ فصل به سریال بازگشته اند. در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش میم ست ، عکس های جدید فصل ۳ سریال ریوردیل (Riverdale) منتشر شده است. شبکه CW در مراسم کامیک کان نیویورک در ماه اکتبر رسما اعلام کرد که در فصل ۳ سریال ریوردیل ، جینا گرشون (Gina Gershon) و ترینیتی لیکینز (Trinity Likins) به بازیگران این سریال اضافه خواهند شد و حالا در این عکس ها که مربوط به قسمت ۸ این فصل هستند این دو بازیگر را مشاهده می کنیم.

قبل از اتفاقات فصل ۱ سریال ریوردیل مادر جاگ هد یعنی گلادیس او و پدرش را ترک کرد و به همراه جلی بین (خواهر جاگ هد) به تولدو رفت. دلیل اصلی جدایی پدر و مادر جاگ هد اعتیاد بیش از حد پدرش به الکل عنوان شده است. جاگ هد (با بازی کول اسپراوس (Cole Sprouse)) در فصل اول سریال یک بار با گلادیس به صورت تلفنی صحبت کرد اما او را ندیدیم.

حال در تازه ترین اخبار سریال و تلوزیون ، عکس های جدید فصل ۳ سریال ریوردیل منتشر شده است که در این عکس ها سرانجام می توانیم مادر و خواهر جاگ هد را پس از ۳ فصل مشاهده کنیم.

این عکس ها مربوط به قسمت ۸ این فصل هستند و داستان از این قرار است که جاگ هد و آرچی در ادامه راهشان در این قسمت که “طغیان” (Outbreak) نام گرفته است، به تولدو خواهند رسید و با گلادیس و جلی بین روبرو می شوند.

لازم به ذکر است که قسمت ۷ سریال ریوردیل با عنوان مرد سیاهپوش (The Man in Black) فردا ۵ ام دسامبر و قسمت ۸ چهارشنبه هفته آینده مصادف با ۱۲ ام دسامبر از شبکه CW روی آنتن خواهند رفت.

عکس های جدید فصل ۳ سریال ریوردیل را می توانید در زیر مشاهده کنید:

نظر شما در مورد فصل ۳ سریال ریوردیل چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید.

عکس های جدید فصل 3 سریال ریوردیل عکس های جدید فصل 3 سریال ریوردیل عکس های جدید فصل 3 سریال ریوردیل عکس های جدید فصل 3 سریال ریوردیل

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *