آغاز فیلمبرداری فیلم جنگ ستارگان ۹ به کارگردانی جی جی آبرامز

فیلمبرداری فیلم جنگ ستارگان 9

فیلمبرداری فیلم جنگ ستارگان ۹ آغاز شد. جی جی آبرامز با انتشار عکسی رسما شروع ساخت این فیلم را اعلام کرد. این عکس را می توانید در پایین مطلب مشاهده کنید.

به گزارش میم ست  ، فیلمبرداری فیلم جنگ ستارگان ۹ (Star Wars: Episode 9) چندی پیش آغاز شد. سکان کارگردانی این دنباله را جی جی آبرامز (J.J. Abrams) در حالی در دست دارد که قرار بود تنها یک فیلم در این فرانشیز را کارگردانی کند و آن هم در سال ۲۰۱۵ با فیلم جنگ ستارگان : نیرو برمی خیزد (The Force Awakens) اتفاق افتاد.

اما با کنار رفتن کالین ترورو (Colin Trevorrow) دوباره آبرامز را برای ساخت فیلمی دیگر در این فرانشیز استخدام کردند. سپس او و کریس تریو (Chris Terrio) فیلمنامه فیلم جنگ سارگان ۹ را بازنویسی کردند که این موضوع باعث به تعویق افتادن تاریخ انتشار این فیلم به سال ۲۰۱۹ شد.

از زمانی که فیلم آخرین جدای (The Last Jedi) به پایان رسید ، طرفداران سری فیلم های جنگ ستارگان بی صبرانه منتظر اطلاعات بیشتر درمورد دنباله ی بعدی بودند اما با در نظر گرفتن سطح محافظ کاری جی جی آبرامز ، جزئیات زیادی در مورد این فیلم منتشر نشد.

حال در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، جی جی آبرامز در اولین توئیت خود در مورد این فیلم با انتشار عکسی از پشت صحنه تایید کرد که فیلمبرداری فیلم جنگ ستارگان ۹ آغاز شده است. وی در این توئیت نوشت : ” متاسفانه ساخت این دنباله جدید را باید بدون کری شروع کنیم ، اما با تشکر از همکاران و بازیگران فوق العاده ای که داریم ، آماده شروع کار هستیم. ”

آبرامز در ادامه از کسانی که این کار را برای او ممکن ساختند اشاره کرد و افزود : ” از رایان جانسون (Rian Johnson) و مخصوصا جورج لوکاس (George Lucas) تشکر می کنم که این جهان خارق العاده را خلق کردند و داستانی را شروع کردند که ما خوش بختانه جزئی از آن هستیم. ”

لازم به ذکر است که فیلم جنگ ستارگان ۹ برای انتشار در تاریخ ۲۰ ام دسامبر ۲۰۱۹ مصادف با ۲۹ ام آذرماه ۱۳۹۸ برنامه ریزی شده است.

عکسی که جی جی آبرامز با انتشار آن آغاز فیلمبرداری فیلم جنگ ستارگان ۹ را تایید کرد را می توانید در زیر مشاهده کنید:

نظر شما در مورد سری فیلم های جنگ ستارگان و جی جی آبرامز چیست ؟

نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

فیلمبرداری فیلم جنگ ستارگان 9

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *