میم ست

گزارش گیشه ۲۳ خرداد: تگزاس از ۹ میلیارد فروش گذشت

گزارش گیشه 23 خرداد: تگزاس از 9 میلیارد فروش گذشت

نتایج فروش سینماهای سراسر کشور ساعاتی پیش به روز شد و طبق این نتایج فیلم کمدی تگزاس توانست در صدر جدول قرار بگیرد.

به گزارش میم ست ، در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای ایران نتایج گیشه ۲۳ خرداد ساعاتی پیش منتشر شد. بر این اساس فیلم کمدی تگزاس توانسته در صدر جدول فروش فیلم های یک هفته ی گذشته ی ایران قرار بگیرد و بعد از آن به ترتیب فیلم های خجالت نکش، چهارراه استانبول، عصبانی نیستم و خوک قرار دارند. در این مطلب تلاش داریم ۵ فیلم برتر این لیست را مورد بررسی قرار دهیم.


فیلم شماره ۵ گیشه ۲۳ خرداد: خوک


فیلم خوک ششمین هفته ی اکران خود را طی یک هفته ی گذشته تجربه کرد و در نهایت با اکران در ۳۹ سالن سینما توانست به فروش هفتگی ۱۰۲ میلیون تومان دست پیدا کند. همچون دیگر فیلم های ساخته شده در ایران اطلاعی از میزان بودجه ی ساخت فیلم خوک در دسترس نیست و صرفا با حدس و گمان می توان گفت که فیلم سود کرده یا خیر.

فیلم خوک با فروش یک هفته ی اخیر حالا به رقم فروش ۱ میلیارد و ۱۰ میلیون تومان رسیده که البته قطعا اگر تعداد سالن سینمای بیشتری برای اکران آن تخصیص داده می شد ( با توجه به تعداد بسیار کم سالن ها نسبت به دیگر فیلم ها) خوک می توانست به فروش بیشتری برسد. این فیلم به کارگردانی مانی حقیقی ساخته شده و بازیگران شاخصی مثل سیامک انصاری، لیلا حاتمی و حسن معجونی در آن حضور دارند.


فیلم شماره ۴ گیشه ۲۳ خرداد: عصبانی نیستم!


 

فیلم اجتماعی عصبانی نیستم! ، جدیدترین ساخته ی رضا درمیشیان کارگردان جوان کشورمان است. نوید محمدزاده و باران کوثری بازیگران نقضش اصلی فیلم هستند که هر دو حضوری بسیار خوب و قوی در فیلم دارند.

عصبانی نیستم! پس از ۶ هفته اکران حالا در ۷۵ سالن سینما همچنان در حال نمایش است و فروش یک هفته ی گذشته ی آن ۱۵۳ میلیون تومان گذشته است. بر اساس نتایج منتشر شده مجموع فروش این فیلم از ابتدا تا کنون چیزی در حدود ۲ میلیارد و ۷۲۸ میلیون تومان است.

فیلم شماره 4 گیشه 23 خرداد: عصبانی نیستم!


فیلم شماره ۳ گیشه ۲۳ خرداد: چهار راه استانبول


 

فیلم چهار راه استانبول ساخته ی کارگردان شناخته شده ی کشورمان، مصطفی کیایی از ۱۲ اردیبهشت اکران خود را آغاز کرده و حالا بعد از گذشت ۶ هفته از اکران به مجموع فروش ۲ میلیارد و ۴۰۷ میلیون تومان رسیده است.

این فیلم که داستان آتش گرفتن ساختمان پلاسکو و گرفتار شدن آتش نشان ها در این ساختمان را روایت می کند در کی هفته ی گذشته توانسته ۲۲۶ میلیون تومان فروش داشته باشد. بازیگران حاضر در فیلم هم افراد شناخته شده ای هستند که از آن میان می توان به بهرام رادان، محسن کیایی و سحر دولتشاهی اشاره کرد.

فیلم شماره 3 گیشه 23 خرداد: چهار راه استانبول


فیلم شماره ۲ گیشه ۲۳ خرداد: خجالت نکش


 

فیلم کمدی خجالت نکش ساخته ی رضا مقصودی در ششمین هفته ی اکران خود در ۱۱۹ سالن سینما توانسته به فروش ۳۲۵ میلیون تومانی برسد که به این ترتیب مجموع فروش فیلم از ابتدای اکران تا کنون به رقم ۲ میلیارد و ۵۵۲ میلیون تومان می رسد. احمد مهرانفر و شبنم مقدمی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم شماره 2 گیشه 23 خرداد: خجالت نکش

فیلم شماره ۱ گیشه ۲۳ خرداد: تگزاس


فیلم کمدی تگزاس به کارگردانی مسعود اطیابی ساخته شده و حمید فرخ نژاد، سام درخشانی و پژمان جمشیدی در آن به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم از تاریخ ۲۹ فروردین اکران خود را آغاز کرده و حالا توانسته در هشتمین هفته ی اکران به فروش ۴۹۱ میلیون تومانی دست پیدا کند.

به این ترتیب تگزاس توانسته در ۸ هفته به فروش کلی ۹ میلیارد و ۴۱۳ میلیون تومان برسد که رقم خوبی به نظر می رسد اما از آنجایی که رقم هزینه ی ساخت فیلم ها در ایران رسانه ای نمی شود و عموما این اطلاعات منتشر نمی شود و از طرفی می دانیم که هزینه ی ساخت فیلم تگزاس بسیار زیاد بوده، نمی توانیم به طور قطعی بگوییم که فیلم موفقی بوده یا نه.

فیلم شماره 1 گیشه 23 خرداد: تگزاس


این هفته چه فیلم هایی تاکران می شود؟


در هفته ی جاری فیلم های دلم می خواد از بهمن فرمان آرا، دشمن زن از به کارگردانی کریم امینی و در وجه عامل ساخته ی بهمن کامیار اکران خود را از امروز در سینماهای تهران و شهرستان ها آغاز کرده اند. در این میان فیلم دلم می خواد که فیلم کمدی است و ۳ سال زمان برد تا پروانه نمایش بگیرد از بخت بیشتری برای تصاحب جایگاه اول گیشه برخوردار است.

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *