میم ست

پوستر جدیدی از فیلم سولو : داستان جنگ ستارگان منتشر شد

جنگ ستارگان

هم زمان با انتشار تیزر تریلر جدید فیلم Solo : A Star Wars Story، استودیوی لوکاس فیلم عکس هایی از شخصیت های اصلی این فیلم منتشر کرده بود و حالا این استودیو پوستر جدیدی از این فیلم منتشر کرده است که شامل تمامی عکس هایی است که منتشر شده بود. در ادامه با فیلم نیوز همراه باشید.

به گزارش میم ست، زمانی که استودیوی لوکاس فیلم (Lucasfilm) اولین تیزر تریلر رسمی فیلو سولو : یک داستان جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story) را منتشر کرد، مجموعه تصاویری از شخصیت های اصلی این فیلم نیز منتشر کرد و حالا پوستری از این فیلم منتشر کرده است که حاوی تمام شخصیت هایی است که عکس آنها متشر شده بود.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، آلدن اهرنریچ (Alden Ehrenreich) در نقش هان سولوی جوان دونالد گلور (Donald Glover) در نقش لاندو کالریسن، امیلیا کلارک (Emilia Clarke) در نقش کویرا مرموز، وودی هرلسون (Woody Harrelson) در نقش توبیاس بکت مربی هان، فوبی والتر بریج (Phoebe Walter-Bridge) در نقش L3-37 و جوناس سوتامو (Joonas Suotamo) در نقش چیوباکا هنر نمایی کرده اند.

تاخیری که استودیوی لوکاس فیلم در انشار عکس ها و اخبار این فیلم داشت بعضی از هوادارن این فیلم را کمی نگران کرده بود اما نمی توان این استودیو را سرزنش کرد، چرا که اواخر تابستان گذشته بود که فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) دو هفته مانده به پایان فیلم برداری این فیلم اخراج شدند و ران هاوارد (Ron Howard) ادامه پروژه را به دست گرفت. تعجب اصلی این جاست که این فیلم در ماه می امسال اکران خواهد شد و به نظر می رسید که همه موافق بودند که دیزنی تاریخ اکران این فیلم را تا دسامبر به عقب بیاندازد تا هاوراد وقت کافی برای جمع و جور کردن فیلم داشته باشد.جنگ ستارگان

اما به نظر می رسد که این فیلم ساز کهنه کار سینمای هالیوود، ترسی از پایان مهلتش تا مِی ندارد و اولین تریلر این فیلم نشان می دهد که اوضاع روبه راه است. هاوارد تنها کسی بود که می توانست این فیلم را به موقع برای اکران اکران اماده کند.

آنطور که از داستان فیلم بر می آید، لارنس کسدان (Lawrence Kasdan) و جان کسدان (Jon Kasdan) نویسندگان این فیلم، در نگارش داستان فیلم فرعی جنگ ستارگان تحت تاثیر فیلم هایی چون جزیره گنج (Treasure Island) و گرما (Heat) قرار گرفته اند.

داستان این فیلم درباره پسر جوانی است که به اندازه ای فاسد می شود تا شبیه به شخصیت دوست داشتنی شود که هریسون فورد در فیلم اصلی جنگ ستارگان ساخته بود.

پوستر جدید این فیلم را می توانید در انتهای همین مطلب مشاهده کنید. فیلم سولو : یک داستان جنگ ستارگان ۲۵ می امسال (۴ خرداد ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

جنگ ستارگان

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *