ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

پارامونت تاریخ اکران دو دنباله فیلم ماموریت غیر ممکن را اعلام کرد

یکشنبه, 14 بهمن, 1397
فیلم ماموریت غیر ممکن

به گزارش میم ست، ماه گذشته بود که کمپانی پارامونت پیکچرز ساخت قسمت هفتم و هشتم فیلم ماموریت غیر ممکن (Mission Impossible) را برای اکران در تابستان سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ رسما تایید و اعلام کرد.

در ادامه پارامونت تایید کرد که کریستوفر مک‌ کوری، کارگردان و نویسنده فیلمنامه فیلم ماموریت غیر ممکن : ملت سرکش و فیلم ماموریت غیر ممکن : فال اوت برای نوشتن فیلمنامه و کارگردانی دو قسمت جدید این مجموعه اکشن نیز باز خواهد گشت و علاوه بر این، تام کروز بار دیگر قرار است نقش ایتن هانت را در دو قسمت جدید فیلم ماموریت غیر ممکن بر عهده داشته باشد و نقش آفرینی کند.

طبق اعلام کمپانی پارامونت، فیلم ماموریت غیر ممکن ۷ برای اکران در تاریخ ۲۳ جولای ۲۰۲۱ (۱ مرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ ریزی شده است و به دنبال آن فیلم ماموریت غیر ممکن ۸ قرار است در تاریخ ۵ آگوست ۲۰۲۲ (۱۴ مرداد ۱۴۰۱) اکران شود. فیلم Mission Impossible: Rogue Nation در سال ۲۰۱۵ اکران شد و این فیلم توانست بیش از ۶۸۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند.

همچنین در تابستان امسال فیلم Mission Impossible: Fallout به روی پرده‌ های سینما رفت که این فیلم علاوه بر دریافت نقد های بسیار مثبت، در گیشه نیز عملکرد بسیار خوبی را به نام خود ثبت کرد و موفق شد بیش از ۷۹۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند تا به پرفروش ترین فیلم مجموعه ماموریت غیر ممکن تبدیل شود. همچنین ۶ قسمت اول فیلم Mission Impossible نیز تا به امروز ۳.۵ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده‌اند.

تاکنون تنها بازگشت تام کروز در قسمت هفتم و هشتم فیلم Mission Impossible تایید شده است، اما این احتمال وجود دارد که هنری کویل و الک بالدوین نیز برای نقش آفرینی دوباره در این دو قسمت بازگردند. علاوه بر این دو فیلم، پارامونت و اسکای‌ دنس مدیا در فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) نیز با یکدیگر همکاری می‌ کنند که دنباله فیلم Top Gun (تاپ گان) قرار است در تاریخ ۲۶ ژوئن ۲۰۲۰ (۶ تیر ۱۳۹۹) اکران شود. انتظار می‌ رود که فیلمبرداری و تولید دو قسمت جدید فیلم Mission Impossible که قرار است به صورت پشت سرهم انجام شود، از اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز شود.

فیلم ماموریت غیر ممکن فیلم ماموریت غیر ممکن

 

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.