میم ست

واکنش هادی حجازی فر به عکس‌های منتشر شده از حمید بقایی

حمید بقایی

به گزارش میم ست پس از نزدیک به یک هفته مرخصی، حمید بقایی معاون رئیس جمهور پیشین دو شب پیش به زندان بازگشت. اما رسانه‌های نزدیک به محمود احمدی‌نژاد عکس‌هایی از بقایی قبل از بازگشت او به اوین منتشر کردند که نشان می‌داد او در شرایط مطلوب جسمانی نیست و اعتصاب غذا کرده است. در […]

به گزارش میم ست پس از نزدیک به یک هفته مرخصی، حمید بقایی معاون رئیس جمهور پیشین دو شب پیش به زندان بازگشت. اما رسانه‌های نزدیک به محمود احمدی‌نژاد عکس‌هایی از بقایی قبل از بازگشت او به اوین منتشر کردند که نشان می‌داد او در شرایط مطلوب جسمانی نیست و اعتصاب غذا کرده است. در جدیدترین اخبار بازیگران و سینمای ایران امروز هادی حجازی فر بازیگر فیلم‌های «ماجرای نیمروز» و «لاتاری» با انتشار تصاویری از حمید بقایی متنی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و نسبت به وضعیت حمید بقایی با وجود اختلاف نظراتی که با او دارد، ابراز نگرانی کرده است.

حمید بقایی پیشتر اعلام کرده بود که از روز بازداشتش دست به اعتصاب غذا خواهد زد و وکیل او که تماسی با وی در زندان داشته، تأیید کرده‌است که وی از روز ۸ فروردین ۱۳۹۷ دست به اعتصاب غذای خشک زده است و نسبت به سلامتیش ابراز نگرانی نموده است؛ در واکنش به این خبر محمود احمدی‌نژاد، ضمن ابراز نگرانی، مسئولیت هرنوع حادثه‌ای را برعهدهٔ همه مقامات کشور به‌ویژه مقامات قضایی اعلام کرد.

در یادداشت هادی حجازی فر آمده است:

«بلی . هزار پاسخ و کامنت میشود نوشت . مقایسه کرد . دلیل آورد . مشابه پیدا کرد . مرگ بَر ها را ردیف کرد . ذره بین دست گرفت و گَشت دنبالِ ردپایِ پوپولیسم . همه اینها هست . شاید باشد . اما این شرایط، این تصویر ، فارغ از چرایی اش ، در شانِ ما و جهانِ ایده آلی که میخواستیم و شاید هنوز میخواهیم بسازیم نیست . من به عنوانِ یک شهروندِ عادیِ مسلمانِ دارایِ رای با اینکه از بیخ با مَشی و عملکرد ایشان مخالف بودم ، به شرایطِ موجود و عدم شفافیت و پاسخگویی مُعترِضم.»

درباره حمید بقایی

حمید بقایی (زاده ۱۷ فروردین ۱۳۴۸) سیاست‌مدار ایرانی است که معاون اجرایی رئیس‌جمهور ایران در دولت دهم بود. وی رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری (از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰) و دبیر «شورای عالی مناطق آزاد کشور و ویژه اقتصادی» بود. او دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس جغرافیای سیاسی می‌باشد. وی در سازمان‌های دولتی مختلفی از جمله سازمان صدا و سیما، شهرداری تهران، وزارت علوم وسازمان میراث فرهنگی دارای مسئولیت‌ها و سوابق اجرایی بوده‌است. او همچنین معاون رئیس‌جمهور در دولت‌های نهم و دهم بود.

حمید بقایی

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *