ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

ساخت قسمت آزمایشی سریال بت وومن رسما آغاز شد

سه شنبه, 9 بهمن, 1397
سریال بت وومن

به گزارش میم ست، به دنبال حضور شخصیت بت وومن در کراس اور Elseworlds در دنیای سینمایی Arrowverse (اروورس)، شبکه CW ساخت قسمت آزمایشی سریال بت وومن را تایید کرد و روبی رز قرار است نقش کیت کین ملقب به بت‌ وومن را در این سریال بازی کند. اخیرا نیز حضور سه بازیگر دیگر برای بازی در نقش‌ های کلیدی در قسمت پایلوت این سریال تایید و اعلام شده است.

طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، مگان تندی با سابقه بازی در سریال تین ولف (Teen Wolf)، کامروس جانسون با سابقه بازی در سریال لوک کیج (Luke Cage) و نیکول کانگ با سابقه بازی در سریال شما (You) سه بازیگری هستند که به روبی رز در قسمت پایلوت سریال Batwoman اضافه‌ شده‌اند. 

تندی قرار است نقش شخصیتی به‌  نام سوفی مور را بازی کند که این شخصیت سابقه دوستی و ارتباط نزدیک با کیت کین در دنیای کمیک را داشته است. نقش او به مامور امنیتی یک شرکتخصوصی توصیف شده که یکی از سرسخت‌ ترین محافظان شهر گاتهام نیز است. سوفی با اینکه با نیش و کنایه صحبت می‌ کند و طمع‌ کار است، بخش روشن او توسط کین بیدار شده است.

 جانسون هم قرار است نقش شخصیتی به نام لوک فاکس را در سریال بت وومن بازی کند که او در واقع پسر لوشیوس فاکس،‌ یکی از کسانی که به بتمن در طراحی و ساخت لباس و تجهیزات کمک می‌ کند، است. لوک بتمن را محافظ همه چیز در گاتهام می‌ داند و برای او یک نماد بزرگ است و او همچنین متوجه می‌شود که شهر نیاز به یک قهرمان جدید دارد. او در دنیای کمیک به شخصیت بت وینگ نیز تبدیل شده بود.

در نهایت کانگ نیز نقش خواهر خوانده کیت را که مری همیلتون نام دارد سریال بت وومن ایفا خواهد کرد. او شخصیتی پر هیجان، پر تحرک، پر حرف و یک عامل تاثیر گذار در شخصیت کیت است که در واقع به نظر می‌رسد نقطه مقابل او است، اما بیش از آنچه که مری فکرش را بکند به کیت شباهت دارد. رولاین درایز، نویسنده و تهیه کننده سریال خاطرات خون آشام (The Vampire Diaries)، به‌عنوان شورارنر، نویسنده و تهیه کننده اجرایی در سریال Batwoman حضور خواهد داشت. دیوید نوتر نیز وظیفه کارگردانی قسمت آزمایشی این سریال از دنیای دی سی (DC) را بر عهده دارد، اما هنوز تاریخی برای انتشار این سریال اعلام نشده است.

سریال بت وومن سریال بت وومن

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications