مشکلات دواین جانسون و وین دیزل در فیلم سریع و خشن همچنان ادامه دارد

سریع و خشن

همه با فیلم سریع و خشن را با شخصیت دام تورتو با بازی وین دیزل می شناسیم. در قسمت پنجم این فیلم بود که دواین جانسون نیز در نقش مامور هابز به داستان اضافه شد اما از آن زمان به بعد این دو بازیگر با یکدیگر مشکلاتی داشتند. در قسمت آخر این فیلم کار به جایی رسیده بود که این دو بازیگر سکانس هایشان را جدا از هم فیلم برداری کردند.

به گزارش میم ست، شاید تمام داستان فیلم سریع و خشن (The Fast and the Furous) درباره تعقیب و گریز های هیجان انگیز باشد اما بخشی از داستان آن هم درباره خانواده و روابط شخصیت های فیلم با یکدیگر است. یکی از داستان های جذاب این فیلم درباره دو بازیگر بزرگ آن یعنی دواین جانسون (Dwayne Johnson) و وین دیزل (Vin Diessel) است.

دام تورتو یکی از شخصیت های اصلی این فرانچایر است که از قسمت اول آن که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد در این فیلم حضور دارد و به نوعی موتور اصلی این فیلم است. حضور جانسون در نقش هابز در قسمت پنجم این فیلم نیز هیجان بیشتری به آن تزریق کرد. اما پس از آن تولید این فیلم کمی با مشکل رویرو شد چرا که این دو بازیگر با یکدیگر مشکلاتی دارند که کار تولید را کمی سخت کرده است. و ممکن است که جانسون دیگر در قسمت های بعدی این فیلم حضور نداشته باشد.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، جاش ایلس (Josh Eells) مصاحبه ای با جانسون درباره آینده فیلم سریع و خشن داشته است. اگر شما طرفدار دواین جانسون هستید که پیشنهاد می کنیم این مصاحبه را بخوانید و اگر هم می خواهید بدانید که در آینده او در این فیلم بازی خواهد کرد یا خیر نیز این مصاحبه را از دست ندهید.

در آخرین فیلم این مجموعه جانسون و دیزل تمامی صحنه ها را جدا از هم فیلم برداری کردند؟

” بله درست است، ما در هیچ صحنه ای از فیلم کنار هم بازی نکردیم.”

خب دقیقا مشکل جیست ؟

” من و وین بحث های کوتاهی با هم داشتیم. و متوجه شدم که با هم تفاوت های بنیادینی در همکاری با هم داریم و نمی توانیم با یکدیگر همکاری کنیم. برای من کمی طول کشید تا این موضوع را هضم کنم. و معلوم نیست که در ادامه در این فیلم حضور داشته باشم یا خیر.”

دوست دارید که در قسمت بعدی این مجموعه حضور داشته باشید؟

” کاملا مطمئن نیستم. در حال حاضر روی اسپین اف این فیلم که درباره هابز و شاو است تمرکز کرده ام و می خوام به بهترین شکلی که می توانم این کار را انجام دهم. اما برای او بهترین آرزو ها را دارم.”

سریع و خشن

سریع و خشن

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *