ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

حضور جای کورتنی در نسخه جدید فیلم جوخه انتحار در نقش بومرنگ تایید شد

دوشنبه, 12 فروردین, 1398
جای کورتنی در جوخه انتهار

جای کورتنی (Jai Courtney)  تایید کرد که او قرار است بار دیگر نقش کاپیتان بومرنگ را در فیلم The Suicide Squad بازی کند.

به گزارش میم ست فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) قرار است یک ریبوت برای فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) باشد که طبق آن، بیشتر بازیگران و شخصیت‌های این فیلم قرار است تغییر کنند. جیمز گان، کارگردان دو قسمت اول فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)، وظیفه نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فیلم The Suicide Squad را بر عهده دارد. حال در جدیدترین اخبار فیلم و سریال، بازگشت شخصیت دیگری در این فیلم تایید و اعلام شده است. جای کورتنی، بازیگر نقش کاپیتان بومرنگ در فیلم Suicide Squad، در مصاحبه با Business Insider تایید کرد که او قرار است در قسمت جدید این مجموعه نیز حضور داشته باشد. کورتنی گفت:

ما در چندین ماه آینده آماده شروع فیلم‌برداری خواهیم شد. درست شنیدید، مطمئنا در این فیلم شما قرار است شاهد بازگشت بومرنگ باشید، اما فعلا چیز بیشتری برای گفتن نیست. مطمئن هستم که این فیلم بسیار متفاوت خواهد بود و این فیلم عالی خواهد شد.

در فیلم Suicide Squad که در سال ۲۰۱۶ اکران شد، کاپیتان بومرنگ به‌دنبال سرقت یک الماس بود که توسط فلش بازداشت و در ادامه او به‌عنوان یکی از اعضای گروه جوخه انتحار انتخاب شد که به اسب‌های تک‌شاخ صورتی نیز علاقه داشت. بااین‌حال، هنوز اطلاعات دقیقی از بازگشت یا عدم بازگشت شخصیت‌ها و بازیگرهای قسمت اول در قسمت جدید آن در دسترس نیست. سال گذشته خبری منتشر شده مبنی بر اینکه ادریس البا، بازیگر سریال Luther (لوتر)، قرار است جانشین ویل اسمیت در فیلم The Suicide Squad شود که او دیگر قرار نیست نقش ددشات را در این فیلم از مجموعه دی سی (DC) بازی کند. همچنین انتظار می‌رود که مارگو رابی برای نقش آفرینی دوباره در نقش هارلی کویین در این فیلم بازگردد. 

فیلم The Suicide Squad برای اکران در تاریخ ۶ اگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. فیلم‌برداری و تولید این فیلم قرار است در طول سال ۲۰۱۹ آغاز شود.

در ارتباط با همین خبر می توانید مطالب زیر را مطالعه کنید:

 

 

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications