ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

تصاویر جدیدی از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت منتشر شد

پنجشنبه, 18 بهمن, 1397
فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

ماه گذشته بود که شبکه HBO با انتشار تیزر تریلری کوتاه که حاوی هیچ تصویر رسمی نبود، اعلام کرد که پخش فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) از تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (۲۵ فروردین ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. با این حال، تصاویر بسیار کمی از فصل پایانی این سریال منتشر شده و طرفداران مدت زیادی است که در انتظار انتشار اولین تریلر رسمی فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت هستند.

بیشتر بخوانید: تاریخ فیلم برداری اولین سریال فرعی بازی تاج و تخت مشخص شد

به گزارش میم ست و در جدید ترین اخبار فیلم و سریال به تازگی تصاویر جدیدی از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت منتشر شده است. در  تصاویر جدید منتشر شده از این سریال شاهد حضور شخصیت‌ هایی چون جان اسنو، دنریس تارگرین، سرسی لنیستر، جیمی لنیستر، تیریون لنیستر، سانسا استارک، برن استارک، آریا استارک، سر داووس سی‌ ورث ،برین آو تارث، سم تارلی، و لرد وریس، هستیم. تمرکز بیشتر این تصاویر به صورت اختصاصی روی یک شخصیت است و تصویر مشترک جان اسنو و دنریس تارگرین تنها تصویری است که بیش از یک شخصیت در آن حضور دارد

کیت هرینگتون، امیلیا کلارک، نیکولای کاستر-والدو، لینا هیدی، پیتر دینکلیج، گوئندولین کریستی، ایزاک رایت، سوفی ترنر، میسی ویلیامز، جان بردلی-وست، الفی آلن، ایان گلن، لیام کانینگهام، کنلت هیل، روری مک‌کین، هافثور یولی‌یس پی‌یرشون، کاریس فن هاوتن و جروم فلین، از جمله بازیگرانی هستند که در سر داووس سی‌ ورث حضور دارند.

بیشتر بخوانید: صحبت های کیت هرینگتون درباره پایان سریال بازی تاج و تخت

 مانند ۷ فصل گذشته، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس، وظیفه ساخت فصل هشتم این سریال را نیز بر عهده داشته‌ اند. فصل هشتم سریال Game of Thrones در ۶ قسمت تولید شده است که طبق گفته HBO، تجربه تماشای هر قسمت مانند یک فیلم سینمایی خواهد بود. طبق اطلاعاتی که مدتی پیش از مدت زمان قسمت‌ های فصل هشتم این سریال منتشر شد، مدت زمان دو قسمت اول فصل پایانی این سریال حدود ۶۰ دقیقه خواهد بود و مدت زمان ۴ قسمت بعدی آن حدود ۸۰ دقیقه است.

نقد و بررسی فصل هشتم

در این قسمت لینک نقد و بررسی هر 6 قسمت فصل 8 سریال بازی تاج و تخت قرار می گیرد:

 

تصاویر جدید منتشر شده از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت را می توانید زیر همین پست مشاهده کنید.

فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications