ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

تاریخ اکران دنباله فیلم جوخه انتحار منتشر شد / مذاکره DC با گان برای کارگردانی

جمعه, 12 بهمن, 1397
دنباله فیلم جوخه انتحار

به گزارش میم ست، مهرماه امسال بود که جیمز گان (James Gunn)، کارگردان دو قسمت اول فیلم نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy)، وظیفه نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad) را بر عهده گرفت. او در واقع جانشین گوین اوکانر (Gavin O'connor) شد که نوشتن فیلمنامه آثاری همچون فیلم مبارز (Warrior) و فیلم حسابدار (The Accountant) را در کارنامه هنری خود دارد.

بیشتر بخوانید : ویل اسمیت اولین عکس رسمی از دنباله فیلم پسران بد را منتشر کرد

گفته می‌ شود که قرار است گان این مجموعه را ریبوت کند.اخیرا نیز اطلاعات جدیدی از دنباله فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad) منتشر شده و کمپانی برادران وارنر اعلام کرده است که قسمت جدید این فیلم، The Suicide Squad نام خواهد داشت،و برای اکران در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) برنامه ریزی شده است.

با اینکه این فیلم اسما دنباله فیلم جوخه انتحار نامیده شده، اما رسما قرار است تغییرات بسیار زیادی را نسبت به فیلم اول آن داشته باشد. و حتی به نظر می رسد سازندگان در نظر دارند بجز ویل اسمیت در نقش ددشات و مارگو رابی در نقش هارلی کوئین تمام گروه بازیگری این فیلم را عوض کنند و بازیگران دیگری برای بقیه نقش ها استخدام کنند. 

طبق خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده، برادران وارنر مذاکرات با جیمز گان را برای کارگردانی دنباله فیلم جوخه انتحار نیز آغاز کرده است. او در حال حاضر در حال نوشتن فیلمنامه این فیلم است که طبق گفته منابع نزدیک، تمرکز گان در این مجموعه روی قرار دادن آن در یک مسیر جدید است و بیشتر شخصیت‌ ها و بازیگران آن تغییر خواهند کرد و جدید خواهند بود.

بیشتر بخوانید : زک اسنایدر فیلم ارتش مردگان را برای نتفیکس می سازد

حال حاضر اطلاعات بیشتری در این رابطه در دسترس نیست. همچنین این منابع می‌ گویند که دنباله فیلم جوخه انتحار شباهت زیادی به دو قسمت اول فیلم Guardians of the Galaxy خواهد داشت.چارلز راون و پیتر سفران، به‌ عنوان تهیه کننده و زک اسنایدر و دبورا اسنایدر به ‌عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم از مجموعه دی سی (DC) حضور خواهند داشت.

دنباله فیلم جوخه انتحار دنباله فیلم جوخه انتحار

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.