ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

انتشار شایعاتی مبنی بر توقف تولید ادامه فیلم بیگانه : کاوننت

چهارشنبه, 6 دی, 1396
بیگانه
در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، طبق شایعات منتشر شده، کمپانی فاکس قرن بیستم ساخت دنباله فیلم بیگانهکاوننت (Alien: Covenant) را متوقف کرده است. در ادامه با ما همراه باشید . به گزارش میم ست ، تابستان امسال، فیلم Alien: Covenant به کارگردانی ریدلی اسکات (ridley scott)، به روی پرده‌های سینما رفت. با وجود اینکه این فیلم نقد های نسبتا مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد ، اما در گیشه استقبال خوبی از این فیلم نشد. فیلم Alien: Covenant تنها ۷۴ میلیون دلار در آمریکای شمالی و کمی بیش از ۲۴۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. بودجه ساخت این فیلم ۹۷ میلیون دلار اعلام شده بود که به این ترتیب این فیلم سودآوری چندانی برای کمپانی فاکس قرن بیستم نداشت. در سال ۲۰۱۲، فیلم Prometheus (پرومتئوس) به کارگردانی ریدلی اسکات به روی پرده‌های سینما رفت که فیلم Alien: Covenant در واقع دنباله این فیلم است. اسفند سال گذشته بود که ریدلی اسکات فاش کرد که بیگانه: بیداری (Alien: Awakening) نام دنباله فیلم Alien: Covenant خواهد بود. پس از این مصاحبه، او در یک مصاحبه دیگر گفت که فیلمبرداری و تولید این فیلم قرار است ظرف ۱۴ ماه آینده آغاز شود. با این حال، به نظر می‌رسد که عدم موفقیت تجاری فیلم Alien: Covenant باعث کاهش علاقه کمپانی فاکس قرن بیستم به ساخت فیلم دیگری از مجموعه بیگانه (Alien) شده است. حال، خبرها و شایعه‌هایی مبنی بر لغو ساخت دنباله جدید فیلم Alien شنیده می‌شود. طبق ادعای یکی از کاربران فروم HumanMedia در ماه سپتامبر امسال (مهر)، کمپانی فاکس قرن بیستم در واقع مدتی می‌شود که ساخت مجموعه Alien را کنار گذاشته است. این کاربر گفت:
در اصل از این ماه (سپتامبر) قرار بود تولید دنباله فیلم Covenant در سیدنی آغاز شود. پس از مشاهده عملکرد فیلم Covenant در گیشه، فیلمبرداری دنباله این فیلم لغو شد و اعضای تیم سازنده فیلم، محل تولید فیلم را ترک کردند. بنابراین برنامه اصلی که قرار بود به‌سرعت فیلم دیگری از مجموعه Alien تولید شود و به روی پرده‌های سینما برود، بدون اینکه تغییری در آن داده شود، لغو شده است.
در حال حاضر مشخص نیست که این ادعا چقد صحت دارد، فیلم برداری این فیلم قرار بود تابستان سال آینده آغاز شود که با توجه به لغو پیش تولید این فیلم کمی بعید به نظر می رسد که فیلم برداری فیلم Awakening در تابستان سال آینده آغاز شود. با توجه به این که والت دیزنی بخش فیلم سازی و تلویزیونی کمپانی فاکس قرن بیستم را خرید ، دیزنی صاحب مجموعه Alien  خواهد شد و ممکن است تصمیم های متفاوتی درباره این فیلم بگیرد . بیگانه بیگانه بیگانه  

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.