ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

احتمال بازگشایی سینماهای کشور تا پیش از اردیبهشت بسیار کم است

چهارشنبه, 6 فروردین, 1399
احتمال بازگشایی سینماهای کشور تا پیش از اردیبهشت بسیار کم است

رییس شورای عالی اکران و معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی احتمال بازگشایی سینماهای کشور تا ابتدای اردیبهشت ماه را بسیار پایین ارزیابی کرده است.

به گزارش میم‌ست، شیوع گسترده ویروس کرونا مدتی است که سرتاسر جهان را تحت تاثیر قرار داده است. دانشگاه‌ها، مدارس، رقابت‌های ورزشی و سینماها در ایران تعطیل شده‌‌اند. حالا، بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ سید محمد مهدی طباطبایی نژاد، رییس شورای عالی اکران و معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، درباره وضعیت بازگشایی سینماهای کشور سخن گفته است. او احتمال بازگشایی سینماهای کشور تا ابتدای اردیبهشت ماه را بسیار کم ارزیابی کرده است. طباطبایی نژاد درباره وضعیت بازگشایی سینماهای کشور به قرار زیر صحبت کرد.

طبیعتا بازگشایی سینما‌ها منوط به دستور ستاد ملی مبارزه با کروناست که فعلا تا پانزدهم فروردین همه سینما‌ها و دیگر فعالیت‌های هنری اعم از تئاتر و کنسرت‌ها و... تعطیل است و باید صبر کرد و دید جدیدترین تصمیمشان چه خواهد بود.

سید محمد مهدی طباطبایی نژاد در ادامه درباره زمان احتمالی بازگشایی سینماهای کشور به قرار زیر نوشت.

پیش بینی‌هایی وجود دارد، اما رسمی نیست. با توجه به پیش بینی وزارت بهداشت مبنی بر اینکه احتمالا بیستم فروردین عبور از پیک کروناست به طور طبیعی تا پایان فروردین سینما‌ها تعطیل خواهد بود و در کل احتمال بازگشایی تا قبل از اردیبهشت به شدت ضعیف است.

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications