ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

آقا محمدخان به جشنواره تئاتر فجر رفت / نوای اپرای عشق در روز هفتم فجر

دوشنبه, 29 بهمن, 1397
جشنواره تئاتر فجر
هفتمین روز از سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با اجرای ۱۰ نمایش صحنه ای در تالار های اصلی ، چهارسو , سایه، قشقایی مجموعه تئاتر شهر ، تماشاخانه سنگلج ، تئاتر مولوی ، تالار حافظ ، تالار فردوسی ، تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر، تماشاخانه عباس جوانمرد خانه تئاتر همراه خواهد بود.
 
به گزارش میم ست، هفتمین روز از سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با اجرای با اجرای ۱۰ نمایش صحنه ای در تالار های اصلی ، چهارسو , سایه، قشقایی مجموعه تئاتر شهر ، تماشاخانه سنگلج ، تئاتر مولوی ، تالار حافظ ، تالار فردوسی ، تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر، تماشاخانه عباس جوانمرد خانه تئاتر همراه بود.
 
جشنواره تئاتر فجر
 

اجرای ۱۰ اثر نمایشی در در ۱۰ تماشاخانه تهران

روز یکشنبه ۲۸ بهمن ماه، مجموعه تئاتر شهر میزبان چهار نمایش است. نمایش “باغ خونی” به نویسندگی محمد نقابی و کارگردانی امیر بشیری از مشهد در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱ در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه رفت.

در تالار چهارسو نمایش ”استرالیا” به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی کامران جباری از بیجار در نوبت‌های ۱۸.۳۰ و ۲۰:۴۵ اجرا شد.

تالار سایه در هفتمین روز از جشنواره تئاتر فجر در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ میزبان نمایش “نمایش” به نویسندگی و کارگردانی مسعود حق پناه از آمل بود.

در تالار قشقایی نیز نمایش “تاکسیدرمی” به نویسندگی رسول حق جو و کارگردانی مجتبی رستمی فر از اهواز در نوبت‌های ۱۷.۳۰ و ۱۹:۳۰ روی رفت. تماشاخانه سنگلج نیز میزبان نمایش “نطفه بند” به نویسندگی و کارگردانی کاوه نورمحمدی از خرم آباد در دو نوبت ۱۷ و ۲۰ اجرا شد.

تئاتر مولوی در این روز میزبان نمایش “آقا محمدخان” به نویسندگی و کارگردانی نوید معمار از تهران تنها در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ اجرا شد.

تالار حافظ نیز به اجرای نمایش “آنشرلی با مو‌های خیلی قرمز” اختصاص دارد. این نمایش به نویسندگی فراز مهدیان دهکردی و کارگردانی امیر بهاور اکبرپور دهکردی از شهرکرد در نوبت‌های ۱۸ و ۲۰.۳۰ روی صحنه رفت. “اپرای عشق” به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب پور در یک نوبت ۱۹:۳۰ در تالار فردوسی به روی صحنه رفت.

در تماشاخانه ایرانشهر نمایش “او” نوشته مهدی تاج الدین و کارگردانی آرش دادگر از تهران در دو نوبت ۱۸ و ۲۰:۴۵ در تالار استاد سمندریان روی صحنه رفت. نمایش چیدمان “گذرگاه” به نویسندگی و کارگردانی پیریودلوسکی از فرانسه از ساعت ۱۱ تا ۲۰ درتماشاخانه عباس جوانمرد خانه تئاتر اجرا شد.

جشنواره تئاتر فجر

تئاتر خیابانی با هفت نمایش میزبان مخاطبان بود

در هفتمین روز جشنواره بین المللی تئاتر فجر، ۷ نمایش در بخش خیابانی در محوطه مجموعه تئاتر شهر، محوطه خانه هنرمندان ایران و مترو میدان ولیعصر (ع) به اجرا درآمد.

نمایش‌های خیابانی “آغوش بی مهر زمین” به نویسندگی و کارگردانی محمود فرضی نژاد از سیاهکل ساعت ۱۶:۳۰، “اهم” به نویسندگی و کارگردانی مسعود ابراهیمی از تهران ساعت ۱۷، “نامیرا” به کارگردانی امیرحسین شفیعی ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه در محوطه‌ی مجموعه‌ی تئاتر شهر اجرا شد.

نمایش “تیک تاک” به نویسندگی الناز غفاری و کارگردانی نازیلا امینی از بوکان در ساعت ۱۶.۳۰ و “سال به سال” به نویسندگی و کارگردانی سوران حسینی از مریوان ساعت ۱۷ در محوطه خانه هنرمندان ایران به اجرا در آمد.

نمایش “سال به سال” به نویسندگی و کارگردانی سوران حسینی از مریوان ساعت ۱۰.۳۰ صبح و “آغوش بی مهر زمین” به نویسندگی و کارگردانی محمود فرضی نژاد از سیاهکل ساعت ۱۱ صبح در ایوان انتظار مترو میدان ولیعصر میزبان علاقه‌مندان بود.

جشنواره تئاتر فجر

اجرای هفت نمایش در بخش دیگر گونه‌های اجرا

در بخش دیگر گونه‌های اجرایی در هفتمین روز جشنواره بین المللی تئاتر فجر با اجرای ۷ نمایش همراه بود.

نمایش “کوهستان” به نویسندگی و کارگردانی آرش پروین در روز‌های ۲۸ و ۲۹ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ در پلتفرم عمارت روبرو اجرا شد. نمایش “انگشت به انگشت” به نویسندگی و کارگردانی سید جعفر حجازی، ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه ساعت ۱۶:۳۰ در محوطه پارک دانشجو و مجموعه تئاتر شهر اجرا شد.

اپرای شماره ۰۱#تهران نیز که نوشته و کارگردانی مرتضی زارعی است در دو نوبت ۱۸ و ۲۰ کارگاه دکور تالار وحدت اجرا می‌شود این نمایش از ۲۳ تا ۲۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications