میم ست

کوین فیج : پلنگ سیاه بهترین فیلم مارول تا به امروز

کوین فیج (Kevin Feige) رئیس کمپانی مارول فیلم سینمایی پلنگ سیاه (Black Panther) را بهترین فیلم دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) تا به امروز خواند. از زمان شروع بکار استودیو مارول تا امسال که دهمین سال فعالیت این استودیو می باشد ، مارول تمام موفقیت ها و پیشرفت های خود را به کوین فیج و بلند پروازی های او مدیون است.

به  گزارش میم ست ، کمپانی مارول دهمین سالگرد فعالیت خود را در حالی جشن می گیرد که امسال از اهمیت قابل توجهی برای این استودیو برخوردار است ، زیرا در این سال تانوس (Thanos) (شخصیت منفی دنباله جدید سری فیلم های انتقام جویان (Avengers)) به جنگ قهرامانان مارول خواهد آمد و همچنین فیلم پلنگ سیاه کار خود را فوق العاده آغاز کرده است.

استودیو مارول (Marvel Studios) دوباره فیلمی با نمره عالی راتن تومیتو (Rotten Tomatoes) منتشر کرده است. این فیلم یعنی پلنگ سیاه (Black Panther) یکی از جنجالی ترین فیلم های این استودیو بوده و به همین دلیل حدس و گمان های زیادی قبل از انتشار آن زده شد. همچنین تنها با توجه به تعداد زیاد بلیط های پیش فروش شده می توانستیم عملکرد فوق العاده آن را پیش بینی کنیم و حالا آمار باکس آفیس کاملا نمایانگر این موضوع هستند.

برنامه ABC News با افراد بسیاری در مورد فیلم سینمایی پلنگ سیاه مصاحبه کرده است که یکی از آنها کوین فیج رئیس کمپانی مارول می باشد. در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود فیج در مصاحبه ای با این برنامه خبری در مورد واکنش خود پس از مشاهده محصول پایانی اینطور بیان کرد :

” ساخت فیلم به اتمام رسید و من به رایان نگاه کردم و گفتم : ” این بهترین فیلمی است که ما تا به حال ساخته ایم . ”

نظر شما در مورد این فیلم چیست ؟ به نظر شما فیلم پلنگ سیاه بهترین فیلم مارول تا امروز است یا خیر ؟ نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

پلنگ سیاه پلنگ سیاه پلنگ سیاه

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *