میم ست

لاتاری و به وقت شام از مرز ۱۱ میلیارد تومان عبور کردند

لاتاری

در این هفته دو فیلم لاتاری و به وقت شام توانستند از مرز ۱۱ میلیارد تومان فروش عبور کنند. بیشترین فروش بین فیلم های تازه اکران شده با ۱۳ میلیارد و ۶۵ میلیون تومان در دست فیلم مصادره به کار گردانی مهران احمدی است. فیلم فراری هم با مجموع فروش ۵۷۰ میلیون تومان هفته ی ناامید کننده ای را پشت سر گذاشت.

به گزارش میم ست، در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای ایران، فیاض هوشیار پارسیان مسئول فروش دفتر پخش «سیمای مهر» درباره فروش فیلم سینمایی «لاتاری» گفت: فیلم سینمایی «لاتاری» در هفته‌ ای که گذشت توانست پر فروش‌ ترین فیلم در حال اکران باشد و با در اختیار داشتن ۱۱۰ سالن سینما در سراسر کشور به فروشی معادل ۱۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان دست یافت.

علی سرتیپی مدیر دفتر پخش «فیلمیران» درباره فروش فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بیان کرد: فیلم سینمایی «به وقت شام» در هفته‌ ای که گذشت با در اختیار داشتن ۷۶ سالن سینما در سراسر کشور به فروش ۱۱ میلیارد تومانی رسیده است.

وی همچنین درباره فروش فیلم سینمایی «تگزاس» به کارگردانی مسعود اطیابی اعلام کرد: این فیلم سینمایی نیز با در اختیار داشتن ۴۷ سالن نمایش، ۲ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان فروخت.

فیلم سینمایی «مصادره» به کارگردانی مهران احمدی با در اختیار داشتن ۸۳ سالن به فروش ۱۳ میلیارد و ۶۵ میلیون تومان دست یافت.

سعید خانی مدیر دفتر پخش «خانه فیلم» درباره فروش فیلم سینمایی «لونه زنبور» به کارگردانی برزو نیک نژاد بیان کرد: این فیلم سینمایی در حال حاضر ۲۸ سالن نمایش در تهران و ۷۰ سالن در شهرستان‌ها داشته و تاکنون به فروشی بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان رسیده است.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش «رسانه فیلمسازان» نیز درباره فروش فیلم سینمایی «خرگیوش» به کارگردانی مانی باغبانی اظهار کرد: این فیلم سینمایی در حال حاضر با در اختیار داشتن ۳۰ سالن نمایش، ۲ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان فروش داشته است.

فروش کل انیمیشن سینمایی« فیلشاه» نیز ۴به رقم میلیارد و ۶۰میلیون رسید.

قعر نشین گیشه ها همچنان «فراری» بازی محسن تنابنده و ترلان پروانه و به کارگردانی علیرضا داوود نژاد است که تا کنون فروش ۵۷۰میلیون تومانی داشته است.

لاتاری

لاتاری

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *