ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

علی صادقی:خودم می‌دانم که همه نقش‌هایم، درباره آدم‌های لج‌درآر است

پنجشنبه, 22 فروردین, 1398
سریال نون خ

به گزارش میم ست و در جدیدترین اخبار فیلم و سریال، علی صادقی درباره بازی در نقش‌هایی که تا حدی به یکدیگر شباهت دارند و در سریال‌های مختلف تکرار می‌شوند، به ایلنا گفت: واقعیت این است که شخصا خودم انتخاب نمی‌کنم که همیشه نقش آدم‌های لج‌درآر را بازی کنم ولی پیشنهاد نقش دیگری به من نمی‌شود. شاید این موضوع به این دلیل باشد که همیشه در این مدل نقش‌ها کار کردم و در آنها جا افتاده‌ام. شاید نیاز باشد که برای بازی در نقش‌های دیگر؛ مدتی کار نکنم.

وی همچنین درباره بازخوردهایی که از مردم درباره نقشی که در «نون.خ» بازی کرده نیز اظهار داشت: بازخوردها از سریال خیلی خوب بوده و همه سراغ ساخت سری دوم آن را می‌گیرند. مردم درباره تکراری بودن نقش‌های من هم ابراز ناراحتی نکردند ولی به هر حال خودم می‌دانم که همه نقش‌هایم، نقش آدم‌های لج‌درآر است،اما لازم است توضیح دهم که این موضوع انتخاب من نبوده و مربوط به داستان و نقشی است که به من می‌دهند. یعنی دست من نیست که بتوانم یک آدم لج‌درآر را در چند حالت بازی کنم.به نوعی وقتی نقش آدم لج‌درآر را می‌دهند،همان چیزی می‌شود که در نقش‌های پیشین بوده است.

این بازیگر درباره اینکه دوست دارد چه مدل نقش‌هایی را بازی کند، بیان کرد: دوست داشتم نقش آرنولد را بازی کنم! البته این را به شوخی گفتم. به‌ طور کلی نقش خاصی مدنظرم نیست ولی نقشم در «نون.خ» را خیلی دوست داشتم. امیدوارم که باز هم از این مدل کارها با یک متن خوب ساخته شود و مردم آن را دوست داشته باشند. اگر فصل دوم ساخته شود و به من هم بگویند حتما باز هم در این مجموعه همکاری خواهم کرد.

وی همچنین درباره همکاری با سعید آقاخانی توضیح داد: به هر حال وقتی وارد کار می‌شویم اختلاف نظرهایی هم به وجود می‌آید و نظراتی هم داده می‌شود. به عنوان مثال در کارها وقتی عوامل زیاد باشند،زمانی هست که ریزه‌کاری‌هایی از دست شما درمی‌رود ولی خب به هر حال حواس همه به کار هست و اگر نقطه نظری داشته باشند، اعلام می‌کنند و اگر دقیق باشد با نظر کارگردان اعمال می‌شود.

این بازیگر در پایان گفت: دوست دارم نقش‌های جدی را هم تجربه کنم ولی بیشتر از آن دوست دارم مردم را شاد کنم.به نوعی دوست ندارم در این شرایط نقش‌های ناراحتی داشته باشم و گریه کسی را دربیاورم. به همین دلیل نقش‌هایم همیشه شاد بوده و فکر نمی‌کنم مردم هم مرا در قالب ناراحتی قبول کنند. ولی به هر حال اگر نقشی باشد که خودم هم از آن خوشم بیاید،حتما آن را قبول خواهم کرد.

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.
We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications