ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

دوبار تاخیر در اکران فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه 200 میلیون دلار آب خورد

سه شنبه, 25 دی, 1397
فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه

به گزارش میم ست، در ابتدا قرار بود فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۱ آبان ۱۳۹۷) اکران شود، ولی به دلایلی این اتفاق با تأخیر مواجه شد و بعد از آن یک بار دیگر هم شاهد انتشار خبرعقب افتادن اکران فیلم بودیم؛ موضوعی که به نظر می‌رسد باعث افزایش مخارج ساخت فیلم شده است.

به گزارش Observer، تأخیرهای به وجود آمده در مورد اکران X-Men: Dark Phoenix و تصویربرداری‌های دوباره‌ی بعضی بخش‌های آن باعث شده است هزینه نهایی فیلم به حدود ۲۰۰ میلیون دلار برسد؛ بودجه‌ای که برای فیلم X-Men: Apocalypse برابر ۱۷۸ میلیون دلار بود. همچنین تهیه اولین فیلم Avengers با حضور شخصیت‌های مارول هم ۲۲۰ میلیون دلار خرج داشت و فیلم‌ های بعدی این مجموعه به بودجه‌ های بالای ۳۰۰ میلیون دلار رسیدند.

بیشتر بخوانید : راک، استاتهام و البا در عکس جدید فیلم هابز و شاو / آنتاگونیست و قهرمانان در یک قاب!

البته باید میزان فروش این فیلم‌ها را هم در نظر گرفت و همه آن‌ها آثاری با فروش‌ های بالا و میلیاردی بودند، در حالی که X-Men: Apocalypse حدود نیم میلیارد دلار فروش داشت. سیمون کینبرگ، کارگردان فیلم اخیراً در مصاحبه‌ای به بحث در مورد فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه پرداخته است و از طرفداران X-Men می‌خواهد نگران نباشند:

این‌گونه اتفاقات در عالم سینما زیاد رخ می‌دهند و یادم می‌آید فیلم Star Trek به کارگردانی جی جی آبرامز هم یک سال تأخیر خورد و او اکران فیلم Star Wars خود را هم یک سال عقب انداخت. در نهایت هم هر دو فیلم آثار خوبی از آب درآمدند و فیلم ما هم همین‌طور خواهد بود. 

ما برای جلوه‌های ویژه این فیلم وقت زیادی صرف کردیم و بزرگ‌ترین چالش در زمان ساخت ایکس من: دارک فینیکس، همین جلوه‌های ویژه بودند که نسبت به قسمت‌های قبلی بسیار پیچیده‌تر و عظیم‌تر هستند و به علت وجود صحنه‌های فضایی به زمان و هزینه بیشتری نیاز دارند. وقتی فیلم کامل می‌شود و کارهای باقی‌مانده روی آن هم انجام می‌شود، باید به سراغ انتخاب بهترین زمان ممکن برای اکران بگردید و مسئولین کمپانی هم اکران تابستانی را برای این اثر عظیم انتخاب کردند و به بهترین روز ممکن برای اکران رسیدند.

بیشتر بخوانید : انتشار اولین تریلر فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت!/ تاریخ دقیق پخش فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت مشخص شد!

هرچند بیشتر طرفداران این مجموعه به فیلم ایکس من: دارک فینیکس به چشم یک خداحافظی با آثار کمپانی فاکس قرن بیستم نگاه می‌کنند و منتظر آینده آن زیر نظر مارول هستند، ولی کینبرگ نظر دیگری دارد:

من فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه را آغازگر فصل تازه‌ای از سری مردان ایکس می‌دانم؛ فیلمی که این مجموعه را به سمت و سوی دیگری می‌برد و می‌تواند منجر به تولید فیلم‌های جدیدی شود که حال و هوای متفاوتی نسبت به قبل دارند. فیلم X-Men محصول برایان سینگر (محصول سال ۲۰۰۰) اثری بود که تغییرات بزرگی در فیلم‌های سینمایی برگرفته از کمیک‌بوک‌ها ایجاد و موج جدیدی از آن‌ها را پایه‌گذاری کرد. فیلم‌های ابرقهرمانی در آن دوران خیلی هم محبوب نبودند و شاهد شکست‌های بزرگی در دهه ۱۹۹۰ بودیم، ولی این فیلم و دنباله‌ی آن توانست اوضاع را تغییر دهد. حدود ۲۰ سال از آن روزها می‌گذرد و فیلم جدید این مجموعه می‌تواند مسیر تازه‌ای را برای آن آغاز کند.

فیلم فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه با حضور بازیگرانی چون سوفی ترنر، جیمز مک آووی، مایکل فاسبندر و جنیفر لارنس در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (۱۷ خرداد ۱۳۹۸) اکران خواهد شد و در لیست فیلم‌های مورد انتظار کاربران سایت IMDb هم رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه فیلم مردان ایکس: ققنوس سیاه

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.