میم ست

کاراکتر Edna Mode در پوستر جدید “The Incredibles 2”

The Incredibles 2

در جدیدترین فیلم و انیمیشن ، کاراکتر معروف و قهرمان یعنی Edna Mode با انیمیشن “The Incredibles 2” باز خواهد گشت. بطوری که پوستر جدید این دناله جدید به آن اختصاص داده شده است. این پوستر در پایین مطلب برای مشاهده شما عزیزان قرار داده شده است.

به گزارش میم ست ، دنباله جدید انیمیشن برنده چندین جایزه اسکار یعنی  The Incredibles بطوری بعد از ۱۴ سال ساخته و منتشر می شود که یکی از پیش بینی شده ترین محصولات امسال کمپانی Pixar می باشد. انتظار می رود این انیمیشن بسیار بیشتر از قبلی به فروش برود ، چرا که قرار است ۲۵ ابرقهرمان جدید در آن حضور داشته باشند و تمام بینندگان برای دیدن این چهره های جدید لحظه شماری می کنند.

Edna Mode یکی از ابرقهرمانان و یک کاراکتر مکمل می باشد که با طراحی لباس های مختلف و خارق العاده به بسیاری از قهرمانان کمک کرده است تا با جرم و جنایت مبارزه کنند. باید ببینیم که این بار این کاراکتر چگونه در داستان جای خواهد گرفت. پوستر جدید این دنباله یعنی “The Incredibles 2” نیز به این کاراکتر اختصاص داده شده است.

این پوستر که اولین بار توسط سایت  Reddit منتشر شد ، یک پوستر از کاراکتر Edna با پس زمینه ای مشکی می باشد که در آن نوشته شده : ” It’s been too long, dahlings( زمان طولانی گذشته عزیزان )  که یکی از دیالوگ های این کاراکتر بوده و به زمان طولانی بین این دنباله جدید یعنی “The Incredibles 2” و انیمیشن قبلی اشاره میکند . بنظر می رسد که این یک پوستر رسمی از کمپانی دیزنی باشد.

تا به اینجا اخبار زیادی در مورد انیمیشن “The Incredibles 2” منتشر نشده است و تنها یک تیزر و چندین عکس به علاقه مندان ارائه شده است ، اما اکنون با انتشار این پوستر امیدواریم که این روند تغییر کند.

در میان محصولات کمپانی Pixar ، امسال انیمیشن Coco پیشتاز گیشه ها و همچنین به احتمال زیاد برنده جایزه اسکار نیز خواهد بود. این انیمیشن توانست به فروشی بالغ بر ۲۰۵٫۲ میلیون دلار دست یابد ، با این حال در نیمه پایین جدول محصولات این  کمپانی قرار دارد. با توجه به اینکه اولین تیزر انیمیشن “The Incredibles 2” یکی از پر بازدیدترین های تاریخ می باشد ، انتظار می رود این انیمیشن عملکرد بسیار فوق العاده ای داشته باشد.

نظر شما در مورد این انیمیشن چیست ؟ به نظر شما کاراکتر Edna Mode چگونه در خط داستانی قرار خواهد گرفت ؟

The Incredibles 2 The Incredibles 2 The Incredibles 2 The Incredibles 2The Incredibles 2

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *