ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

بازگشت بازیگر سریال مردگان متحرک برای 300 امین قسمت سریال سوپرنچرال پس از 12 فصل!

جمعه, 23 آذر, 1397
300 امین قسمت سریال سوپرنچرال
به گزارش میم ست ، در 300 امین قسمت سریال سوپرنچرال (Supernatural) شاهد بازگشت کاراکتر محبوب و قدیمی این سریال خواهیم بود. رسیدن به یکصدمین قسمت برای هر سریالی یک موفقیت بزرگ به حساب می آید ، این در حالی است که سریال سوپرنچرال محبوبیت کافی برای سه بار دست یابی به این موفقیت دارا بوده است. حال شبکه CW تصمیم دارد این موفقیت را با ارائه یک قسمت خاص و نوستالژیک جشن بگیرد. این شبکه می خواهد پدر دو کاراکتر اصلی سریال یعنی سم و دین وینچستر را پس از 12 فصل درحالی به آنها بازگرداند که آخرین بار او را در پایان فصل دوم و در جنگی با یک اهریمن چشم زرد دیده بودیم. در تازه ترین اخبار سریال و تلوزیون ، طبق گزارش سایت EW ، بازگشت جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) برای بازی در 300 امین قسمت سریال سوپرنچرال و ایفای نقش جان وینچستر تایید و اعلام شده است. اندرو داب (Andrew Dabb) سازنده این سریال در مورد بازگشت مورگان بیان کرد:
"ما برای بازگشت جفری برای این قسمت سرنوشت ساز بسیار هیجان زده هستیم و فکر می کنم طرفداران عاشق برنامه ای که برای او و دیگر ستارگان مهمان در این قسمت داریم خواهند شد ..."
جفری دین مورگان از آخرین باری که در سریال سوپرنچرال حضور پیدا کرد تا به امروز به موفقیت ها و شهرت بسیاری دست پیدا کرده است. از آن زمان تاکنون او در فیلم های بزرگی چون نگهبانان (Watchmen) ، بازندگان (Losers) ، بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت (Batman V. Superman: Dawn of Justice) و فیلم رمپیج (Rampage) در مقابل دواین جانسون (Dwayne Johnson) به نقش آفرینی پرداخته است. علاوه بر این او در سریال پرطرفدار مردگان متحرک (The Walking Dead) نیز با ایفای نقش نیگان به جرات می توان گفت به یکی از بهترین نقش های منفی این سریال تبدیل شده است. لازم به ذکر است که 300 امین قسمت سریال سوپرنچرال با عنوان "لبنان" در تاریخ هفتم فوریه 2019 مصادف با 18 ام بهمن ماه 1397 از شبکه CW روی آنتن خواهد رفت.

نظر شما در مورد بازگشت جفری دین مورگان در 300 امین قسمت سریال سوپرنچرال چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید. 300 امین قسمت سریال سوپرنچرال 300 امین قسمت سریال سوپرنچرال 300 امین قسمت سریال سوپرنچرال

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.