ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

24 فیلم ابرقهرمانی مارول و DC که قرار است ساخته شوند یا در حال ساخت اند

پنجشنبه, 23 فروردین, 1397
24 فیلم ابرقهرمانی مارول و DC که قرار است ساخته شوند یا در حال ساخت اند
به گزارش میم ست، تعداد فیلم های ابرقهرمانی این روزهای هالیوود به سرعت در حال افزایش است و به نظر می رسد که به این زودی ها سرعتش کند نشود. با این که در دو سه سال اخیر فیلم های ابرقهرمانی بسیار بزرگی ساخته و اکران شده اند اما این ها تنها بخش کوچکی از دنیای بزرگ و ابرقهرمانان متنوعی است که DC و مارول در چنته دارند. در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، این روزها شایعات زیادی درباره برخی از فیلم های DC و مارول که در حال تولید هستند به گوش می رسد. از اولین فیلم زن-محور مارول به نام کاپیتان مارول (Captain Marvel) که سال بعد اکران خواهد شد تا فیلم شزم (Shazam) با بازی زاکاری لوی (Zachary Levi). با این حال داستان های بسیار زیادی وجود دارند که پتانسیل این را دارند که فیلمی راجع به آنها ساخته شود، از جمله شخصیت هایی که کمتر شناخته شده هستند و با پیوستن به دنیای سینمایی مارول و DC می توانند آنها را بزرگتر و بهتر از قبل کنند. 16 فیلم ابرقهرمانی در حال ساخت و توسعه هستند و 8 فیلم نیز شایعه ساخت آنها پخش شده است.
 • 24- بتگرل (Batgirl) - در حال ساخت
مارول سالهای زیادی است که هواداران منتظر دیدن این فیلم ابرقهرمانی زن-محور در دنیای سینمایی DC هستند. این فیلم در حال حاضر در مراحل اولیه تولید است. جاس ویدون (Joss Whedon) نویسنده این پروژه بود و گفته بود که این فیلم بسیار هیجان انگیز است و ماه ها طول می کشد تا من این فیلم را درک کنم ولی در حال حاضر هیچ ایده ای برای ساخت فیلم ندارم. به دنبال موفقیت های پتی جنکینز (Patty Jenkins) با فیلم زن شگفت انگیز (Wonder Woman) هواداران دنبال ساخت فیلم بتگرل هستند و فکر می کنند این فیلم می تواند داستان جالب تری از زن شگفت انگیز داشته باشد.
 • 23- بیوه سیاه (Black Widow) - شایعه 
مارول بیوه سیاه یکی از جدیدترین ابرقهرمانان دنیای سینمایی مارول است که در فیلم مرد آهنی (Iron Man) به هواداران معرفی شد. ناتاشا رومانف به عنوان یک جاسوس روسی داستان پیچیده ای دارد که به شیلد می پیوندد و به یکی از  بهترین ماموران زن این سازمان تبدیل می شود. به دنبال عملکرد خوب او در فیلم هایی که بازی کرده است شایستگی این را دارد که یک فیلم مستقل درباره او ساخته شود. شایعه شده است که مارول نویسنده استخدام کرده است و اخیرا نیز مذاکراتی با اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johanson) داشته است. مارول هنوز به طور رسمی ساخت این فیلم را تایید نکرده است و با این حساب حالا حالا ها باید منتظر دیدن فیلم مستقل این شخصیت بمانیم.
 • 22- سایبورگ (Cyborg) - در حال ساخت
مارول سایبورگ یکی از ابرقهرمانان گم نام و کم اهمیت دنیای DC بود ولی لیگ عدالت (Justic League) با معرفی او راه را برای ساخت فیلم مستقل او هموار کرد. ری فیشر (Ray Fisher) بازیگر این نقش نیز اعلام کرده است که فیلم سایبورگ برای انتشار در سال 2020 برنامه ریزی شده است.
مارول سه گانه فیلم محافظین کهکشان با قسمت سوم این فیلم که قرار است ساخته شود به پایان می رسد و جیمز گان (James Gunn) کارگردان این فیلم نیز از منتشر کردن اطلاعات این فیلم هیچ ابایی ندارد. او گفته است که این فیلم روی خانواده محافظین کهکشان تمرکز دارد و پس از پایان فیلم تیم جدیدی وظیفه محافظت از کهکشان را به عهده خواهد گرفت. همچنین گان گفته است که گامورا نقش محوری و کلیدی در این قسمت خواهد داشت.
 • 20- دکتر استرنج 2 (Doctor Strange 2) - شایعه
مارول دکتر استرنج پس از فیلم مستقلی که در سال 2016 داشت به دنیای سینمایی مارول اضافه شد و نقش پر رنگی در داستان فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) خواهد داشت. و احتمال می رود که پس از این فیلم نسخه دوم دکتر استرنج نیز ساخته شود. قرار است دنباله این فیلم روی کابوس تمرکز داشته باشد. کابوس حکمران بعد رویاست و قرار است شخصیت منفی اصلی این فیلم باشد. ممکن است که فیلم جنگ ابدیت روی این پروژه تاثیر بگذارد. البته سرنوشت دکتر استرنج در فیلم جنگ ابدیت نامشخص است و بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) نیز اخیرا اعلام کرده است که درباره برنامه های آتی استودیو مارول برای دنباله فیلم مستقلش مطمئن نیست و خودش هم هیچ ایده ای ندارد.
 • 19- لوبو (Lobo) - در حال ساخت
مارول لوبو یک مزدور بین ستاره ای است و بالاخره شانس این را پیدا کرده است که در سینما خود را به هواداران معرفی کند. جیسون فاچز (Jason Fuchs) نویسنده فیلم زن شگفت انگیز وظیفه نویسندگی این فیلم را به عهده گرفته است. او یکی از طرفداران لوبو است و گفته است تمام تلاشش را می کند تا فیلمنامه خوبی برای فیلم بنویسد و از داستان های کمیک این شخصیت نیز استفاده کند. کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) راضی به فراهم کردن بودجه زیادی که این فیلم لازم دارد نیست. مایکل بی (Michael Bay) کارگردانی این فیلم را برعهده گرفته است. اگر بودجه مورد نیاز این فیلم فراهم شود انتظار می رود که بتوانیم این فیلم را در سینماها مشاهده کنیم.
 • 18- لیگ عدالت سیاه (Justice League Dark) - در حال ساخت
مارول بر سر راه تولید این فیلم مشکلاتی وجودی دارد اما روند ساخت به کندی پیش می رود. در ابتدا گیرمو دل تورو (Guillermo del Toro) این پروژه را به دست گرفت اما نتوانست آن را به پایان برساند. همچنان کار نوشتن فیلمنامه با نویسنده ای که تازه استخدام شده است ادامه دارد و برادران وارنر نیز از زمانی که داگ لیمان (Duag Liman) نیز از پروژه کناره گیری کرد به دنبال یک کارگردان خوب برای کارگردانی این فیلم است.
 • 17 - چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) - شایعه
مارول سینماگران همچنان امیدوارند که چهار شگفت انگیز هیچگاه از سینما حذف نشود و مهم نیست چند دفه این پروژه شکست بخورد. پس از دو نسخه این فیلم که در یک دهه گذشته ساخته شد ایده و داستان این فیلم به راحتی قابل بازنویسی است و قبلا نیز در مطلب جداگانه ای به مشکلات ساخت این فیلم پرداخته بودیم.
 • 16- زن شگفت انگیز 2 (Wonder Woman 2) - در حال ساخت
مارول با موفیقت چشمگیری که نسخه اول این فیلم به دست آورد ساخت دنباله این فیلم جای تعجبی ندارد. پتی جنکینز نیز بازگشته تا کارگردانی نسخه دوم این فیلم را به عهده بگیرد. شخصیت منفی اصلی این فیلم چیتا خواهد بود و قرار است که کریستن ویگ (Kristen Wiig) نیز نقش چیتا را در این فیلم بازی خواهد کرد. جنکیز نیز اعلام کرده است که بخشی از این فیلم در آمریکا فیلم برداری خواهد شد. همچنین جنکیز دستیار نویسنده این فیلم خواهد بود. انتظار می رود فیلم برداری این فیلم اوایل تابستان امسال آغاز شود و برنامه ریزی شده است که در نوامبر 2019 اکران شود.
 • 15- پرندگان شکاری (Birds of Prey) - در حال ساخت
مارول به نظر می رسد که DCEU بعد از فیلم مستقل بتگرل برنامه هایی داشته باشد. کریستینا هادسون (Christina Hodson) اخیرا اعلام کرده است که در حال کار روی فیلمنامه فیلم پرندگان شکاری است. تیم ابر قهرمانان در این فیلم از بتگرل و قناری سیاه و شکارچی تشکیل شده است. مارگو رابی (Margot Robie) اعلام کرده است که دوست دارد در این فیلم بازی کند و ممکن است بازی در نقش هارلی کوئین را در این فیلم به عهده بگیرد.
 • 14- ایکس-23 (X-23) - شایعه
مارول x-23 یک موفقیت غیر منتظره در فیلم لوگان (Logan) داشت. فیلم در نقطه این به پایان رسید که موقعیت بسیار خوبی برای ساخت یک اسپین اف درباره لورا دارد و به او اجازه می دهد که میراث وولورین به به ارث ببرد. جیمز منگولد (James Mangold) نویسنده این فیلم نیز اخیرا اعلام کرده است که در حال کار بر روی فیلمنامه ای برای فیلم X-23 است اما هنوز معلوم نیست که کار ساخت این فیلم کی شروع شود. البته این تصمیم به عهده مارول و دیزنی است که آیا ساخت این فیلم می تواند موفق باشد یا خیر. کوین فایگی (Kevin Feige) نیز هر پروژه جدیدی را ارزیابی می کند تا با سازندگان فیلم هایی که به نظرش ارزش دارند برای کارگردانی تماس بگیرد.
 • 13- بتمن (The Batman) - در حال ساخت
مارول پس از فیلم لیگ عدالت و تیم جمع کردن بتمن برای رویارویی با تهدیدات پیش رو، به زودی بتمن در فیلم مستقل خودش بازی خواهد کرد. مت ریویس (Matt Reeves) کارگردان این فیلم نیز به هواداران اطمینان داده است که پروژه در حال پیشروی است. بن افلک (Ben Affleck) نیز درباره آینده خودش در دنیای سینمایی DC مطمئن نیست. بنابراین این احتمال وجود دارد که شوالیه سیاه جدیدی را در این فیلم ببینیم. در ابتدا قرار بود که تولید این فیلم در ابتدای تابستان امسال آغاز شود اما اخبار جدید حاکی از آن است که فیلم برداری این فیلم در سال آینده آغاز خواهد شد.
 • 12- فلش پوینت (Flashpoint) - در حال ساخت
مارول شخصیت فلش نیز به زودی فیلم مستقل خود را خواهد داشت که فلشپونت نام دارد اما به نظر می رسد که در طول تولید این فیلم عنوان آن عوض شود. داستان فلشپویت درباره سفر در زمان بری الن و تغییر دادن حوادث است. به نظر می رسد داستان این فیلم این باشد که بری با سفر در زمان باعث می شود که شرایط دنیای سینمای DC عوض شود. خبر های تایید نشده ای وجود دارند مبنی بر این که قرار است شخصیت های دوست داشتنی کمیک های فلش نیز در این فیلم حضور داشته باشند. ایبارد ثاون، داکتر لایت، کیتلین اسنو/ کیلر فراست، کاپیتان کولد و هیت ویو از جمله این شخصیت ها هستند.
 • 11- مرد پولادین 2 (Man of Steel) - شایعه
مارول بعد از این که در فیلم لیگ عدالت همانطور که همه انتظار داشتند سوپر من زنده شد، شرایط را برای ساخت دنباله ای برای فیلم Man of Steel با بازی هنری کویل (Henry Cavil) فراهم کرد. مارک میلر (Mark Miller) نویسنده و متیو ووگان (Matthew Vaughan) تهیه کننده و کارگردان این فیلم درباره ساخت دنباله آن صحبت هایی با هم داشته اند و میلر گفته است که کمپانی بسیار علاقه مند به ساخت دنباله این فیلم است. هر چند به طور رسمی ساخت دنباله این فیلم تایید نشده است. از قرارداد قبلی که هنری کویل با کمپانی بسته است فقط بازی در یک فیلم دیگر به عنوان سوپرمن باقی مانده است و اگر قرار باشد که دنباله این فیلم ساخته شود کویل باید مذاکرات دیگری با کمپانی برای قرار داد جدید داشته باشد. شایعات نیز حاکی از آن هست که کویل و کمپانی دوست دارند که همکاری خود را ادامه دهند.
 • 10 - مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه 2 (Spider-Man: Homecoming 2)- در حال ساخت
مارول مهم نیست که بازیگران این نقش چند بار عوض شوند اما به نظر می رسد که همچنان قرار است فیلم مرد عنکبوتی را در سینما ها ببینیم. با بازی خوبی که تام هالند (Tom Holland) در فیلم اول به نمایش گذاشت به نظر می رسد ساخت ادامه این فیلم محتمل باشد. شایعاتی نیز درباره بازیگران این فیلم به گوش می رسد. که بنابر آنها مارول به دنبال استخدام کاراکتری برای نقش منفی بزرگسال است. گزارش ها حاکی از آن است که احتمالا کار تولید این فیلم در ماه می امسال شروع خواهد شد. همچنین بنابر گزارشات این فیلم در کشور های مختلف فیلمبرداری خواهد شد. قرار است که داستان این فیلم پس از وقایع دو فیلم انتقام جویان اتفاق بیفتد و تا زمانی که هر دو فیلم اکران نشده است این فیلم اکران نخواهد شد و پس از اکران دنباله فیلم مرد عنکبوتی، مارول برای فاز چهارم برنامه هایش آماده خواهد شد.
 • 9- گروه ایکس (X-Force)
مارول چیز زیادی به اکران فیلم ددپول 2 (Deadpool 2) باقی نمانده است و قرار است گروه ایکس در این فیلم حضور داشته باشند. در فیلم ددپول 2 تمام شخصیت ها از جمله کیبل و دومینو که عضو گروه ایکس هستند حضور خواهند داشت. همچنین گزارشات حاکی از این است که بازیگر نقش دومینو یعنی زازی بیتز (Zazie Beetz) برای بازی در سه فیلم قرار داد بسته است قرار است فیلم برداری این فیلم اکتبر امسال آغاز شود و این یعنی می توانیم انتظار داشته باشیم که اوایل سال آینده میلادی این فیلم را در سینماها ببینیم. قرار است رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و جاش برولین (Josh Brolin) نیز به عنوان ددپول و کیبل در این فیلم حضور داشته باشند. دومینو نیز در این فیلم حضور خواهد داشت. تری کروس (Terry Crews) نیز شخصیتی را بازی می کند که قرار است در فیلم ددپول 2 معرفی شود نیز به این فیلم بازخواهد گشت.
 • 8- ثور 4 (Thor 4) - شایعه
مارول ثور بازگشت بسیار باشکوهی در فیلم مستقلش یعنی Thor: Ragnarok داشت اما ممکن این پایانی بر فیلم های مستقل این شخصیت باشد. همچنین ثور در فیلم جنگ ابدیت نیز حضور دارد اما پس از پایان دنباله فیلم جنگ ابدیت قرارداد او با کمپانی به پایان می رسد. ممکن است قرارداد او دوباره تمدید شود، البته در صورتی که داستان خوبی برای این فیلم وجود داشته باشد. کریس همسفورث (Chris Hemsworth) اعلام کرد که او و تاکا واتیتی (Taika Waititi) ایده هایی برای ساخت قسمت چهارم فیلم ثور دارند. آینده ی هر پروژه ای به پایان فیلم جنگ ابدیت بستگی دارد و معلوم نیست که سرنوشت ثور در این فیلم چه خواهد بود. به نظر می رسد دست تاکا واتیتی برای نوشتن داستان فیلم بعدی ثور باز باشد و اخیرا اعلام کرده است که هر فیلمی که بسازد به نوعی یک تعمیمی از فیلم ثور راگناروک خواهد بود. در حال حاضر ثور 4 در حد یک رویاست، حداقل تا زمانی که ما بدانیم ثور در جنگ ابدیت یا فیلم بعدی آن زنده می ماند.
 • 7- خدایان جدید (New Gods) - در حال ساخت
مارول داستان این فیلم اقتباسی از داستان خدایان قدیم و افسانه هاست. شروع داستان این فیلم زمانی است که زمین اساطیری از بهشتی به نام جنسیس جدید تشکیل شده است که توسط  ایزایا اداره می شود. جهنمی هم به نام آپکالیپس وجود دارد که دارکسید بر آن حکومت می کند. در یک متارکه بین هر دوی آنها، هر یک، یکی از پسرانش را به دیگری داده است تا او را بزرگ کند. ایوا دوِرنی (Ava DuVerney) کارگردانی این پروژه را به عهده گرفته است و اخیر نیز کاریو سالم (Kario Salem) را برای نوشتن فیلمنامه استخدام کرده است. کار تولید این فیلم به آرامی پیش می رود اما انتظار داریم که در آینده ای نزدیک این فیلم را ببینیم. البته هنوز مشخص نیست که این فیلم به دنیای سینمایی DC یا DCEU متصل است یا خیر.
 • 6- لشکر فانوس سبز (Green Lantern Corps) - در حال تولید
مارول پس از شکست فیلم فانوس سبز با بازی رایان رینولدز هوادارن منتظر شانس دومی برای درخشش این فیلم بودند. فانوس سبز و دنیای آن شاید بالاخره بتوانند با این فیلم چیزی را که استحقاق آن را داشتند به دست بیاورند، به نظر می رسد در این فیلم دو نسخه متفاوت از فانوس سبز را خواهیم دید. برادران وارنر نیز اعلام کرده اند که هال جردن (Hal Jordan) و جان استوارت (John Stewart) این نقش ها را بازی خواهند کرد. هچنین خیلی ها فکر می کنند به دنبال ناکامی های اخیر فیلم های DC در باکس آفیس چند سال اخیر، این فیلم نیز ناموفق باشد. دیوید اس. گویر (David S. Goyer) دستیار نویسنده این فیلم اعلام کرده است که فیلم در حال پیشرفت است و گزارش ها نیز حاکی از آن است که کمپانی سعی دارد کریستوفر مک‌کویری (Christopher McQuarrie) را برای کارگردانی این فیلم ترغیب کند.
 • 5- نگهبان شب (NightWatch) - شایعه
مارول پس از این که سونی مردعنکبوتی را به مارول داد، مسیر جدیدی برای دنیای سینمایی خود پیش گرفته است و سعی دارد پروژه های اعلام شده و شایعه شده خود را بسازد. یکی از فیلم هایی که شایعات پیرامون آن بسیار زیاد است فیلم نگهبان شب است. نگهبان شب یک ضد قهرمان است که لباسش را از ابرقهرمانی می گیرد که شاهد مرگ او بود و در آینده متوجه می شود که آن ابرقهرمان خود اوست. گزارشات حاکی از آن است که چئو هوداری (Cheo Hodari) سازنده سریال لوک کیج (Luke Cage) نویسندگی این فیلم را برعهده دارد و اسپایک لی (Spike Lee) نیز کارگردان این فیلم خواهد بود.
 • 4- بوستر گلد (Booster Gold)  - در حال تولید
مارول فیلمی ماجراجویی و کمدی است که توسط گرگ برلانتی (Greg Berlanti) سازنده دنیای ارو توسعه داده شده است. زک استنتز (Zack Stentz) وظیفه نوشتن فیلم نامه این فیلم را برعهده دارد. و ماه گذشته برلانتی اعلام کرد که این فیلم هنوز در حال تولید است. همچنین برلانتی گفته است که این فیلم از دنیای سینمایی DC جداست.
 • 3- گامبیت (Gambit) - در حال توسعه
مارول این فیلم، یک فیلم فرعی از دنیای مردان ایکس (X-Men) است که سال های زیادی است در جهنم تولید گیر کرده است اما بالاخره روشنایی روز را خواهد دید. چنینگ تاتم (Channing Tatum) قرار است نقش رمی لِبیو را در این فیلم بازی کند. گامبیت در چند فیلم از سری فیلم های مردان-ایکس از جمله فیلم های ولورین بازی کرده است اما هواداران به دنبال دیدن فیلم مستقل این شخصیت هستند. این فیلم بارها در طول تولید با تاخیر مواجه شده است و کارگردانان زیادی نیز این پروژه را ترک کرده اند. هرچند گزارش ها حاکی از آن است که تاریخ جدیدی برای شروع تولید این فیلم در نظر گرفته شده است.
 • 2- سوال (The Question) - شایعه
مارول DC برنامه دارد که شخصیت سوال را در فیلم مستقل این شخصیت به هوادارانش معرفی کند. به نظر می رسد ویک سِیج که یک خبرنگار تحقیقی و مبارز جرم و جنایت است بخشی از برنامه های آینده کمپانی DC باشد. مارک گاجنهیم (Marc Guggenheim) تهیه کننده دنیای ارو سعی دارد این شخصیت را به ارو اضافه کند. هنوز کسی نمی داند که DC چه برنامه ای برای این شخصیت دارد، فیلم مستقلی برای او بسازد، بخشی از یک تیم باشد یا به یک باره به یکی از فیلم هایش اضافه شود. این شخصیت همیشه شخصیت پیچیده ای بوده و گفت و گو و مکالمات عجیب و غریبی با سایرین دارد.
 • نایت وینگ (NightWing) - در حال تولید
مارول شخصیت های کمی وجود دارند که بتوانند مانند نایت وینگ هواداران را به وجد بیاورند. فیلم مستقل این شخصیت به زودی کار تولید خود را آغاز خواهد کرد. کریس مک‌کِی (Chris McKay) کارگردان این فیلم نیز اعلام کرده است که کار نوشتن فیلمنامه تقریبا تمام شده است و تا ماه آینده خبر های خوبی راجع به این فیلم خواهیم شنید. البته گفته است که این فیلم هنوز کارهای زیادی داره دارد و یه این زودی ها خبری درباره بازیگران این فیلم منتشر نخواهد شد. و کار سختی است که بازیگری را پیدا کنند که بتواند نقش این شخصیت را بازی کند.  

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
  دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.