میم ست

یانگوم در سینمای ایران / مذاکره کارگردان سلام بمبئی با لی یونگ آئه

عاشقی در هانوی

بازیگر محبوب نقش یانگوم در سریال تلوزیونی “جواهری در قصر” با قربان محمدپور مذاکره خواهد کرد! قربان محمدپور می خواهد فیلمی به نام عاشقی در هانوی بسازد که نقش اصلی آن را لی یونگ آئه بازیگر نقش یانگوم بر عهده خواهد داشت. وی به همراه سیمون سیمونیان مجری این طرح ، پس از دریافت پروانه ساخت این فیلم برای مذاکره با این بازیگر به کره خواهند رفت.

به گزارش میم ست ، قربان محمدپور کارگردان خوب کشورمان قرار است فیلمی به نام عاشقی در هانوی با نقش آفرینی لی یونگ آئه ، بازیگر نقش یانگوم در سریال جواهری در قصر ، بسازد.  چندیست فیلمبرداری فیلم سینمایی دختر شیطان در کشور هندوستان به اتمام رسیده و حال کارگردان این اثر می‌خواهد فیلم جدیدی را با بازیگرانی از کره و ویتنام جلوی دوربین ببرد.

محمدپور پیش ‌تر هم فیلم سینمایی سلام بمبئی را ساخته بود. او که تاکنون با ستاره‌ های سینمای هند از جمله دیا میرزا و جکی شروف همکاری کرده، قرار است این بار با بازیگر کره ‌ای بسیار محبوب در ایران فیلمی را بسازد. آن بازیگر کسی نیست جز لی‌ یونگ آئه بازیگر نقش یانگوم.

یانگوم

در تازه ترین اخبار فیلم و سینمای ایران ، قربان محمدپور کارگردان سلام بمبئی به تازگی ساخت فیلم سینمایی دختر شیطان را به پایان رسانده‌ و برای پروژه جدید خود با عنوان عاشقی در هانوی درخواست پروانه ساخت داده است. او می خواهد برای فیلم سینمایی عاشقی در هانوی از لی یونگ آئه دعوت به همکاری نماید.

یانگوم

 

قربان محمدپور کارگردان فیلم، سیمون سیمونیان مجری طرح و حسن غلامی سرمایه ‌گذار بخش ایران فیلم سینمایی عاشقی در هانوی پس از دریافت پروانه ساخت این فیلم، به سئول خواهند رفت تا با مدیربرنامه‌ های این بازیگر کره ‌ای به پای میز مذاکره بنشینند. هم اکنون سریال سایمدانگ با بازی لی ‌یونگ آئه هم در تلویزیون تعاملی تیوا در ایران در حال پخش است.

عاشقی در هانوی

 

پس از فیلم های سینمایی دختر شیطان و سلام بمبئی که محصول مشترک کشور ایران و هند بودند، فیلم سینمایی عاشقی در هانوی اولین فیلم تولید مشترک کشورهای ایران، کره و ویتنام محسوب می ‌شود. نکته جالب در مورد این فیلم این است که به خاطر همکاری با کشور کره می ‌تواند در ۸۰ هزار سالن سینمایی موجود در چین روی پرده به نمایش درآید.

سلام بمبئیدختر شیطانلی یونگ آئه

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *