ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

کوین هارت از میزبانی مراسم اسکار امسال انصراف داد

شنبه, 17 آذر, 1397
مراسم اسکار امسال
به گزارش میم ست، در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، روز گذشته بود که کوین هارت، بازیگر و کمدین محبوب آمریکایی، به‌عنوان مجری و میزبان مراسم اسکار امسال رسما انتخاب و معرفی شد. حال به نظر می رسد که او از حضور در نود‌ و یکمین مراسم اسکار انصراف داده است. در پی انتشار توییت‌ های با محتوای دگرباش‌ستیزی، این بازیگر ۳۹ ساله اعلام کرد که در مراسم اسکار امسال شرکت نخواهد کرد و انصراف داده است. هارت شب گذشته از عذرخواهی در رابطه با محتوای این توییت‌ها که در بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰ منتشر شده بود، امتناع کرد. او با انتشار توییتی در توییتر شخصی خود ضمن تایید انصراف از حضور در مراسم جوایز اسکار امسال گفت:
تصمیم گرفتم از مجری‌گری مراسم اسکار امسال کناره‌گیری کنم؛ زیرا نمی‌خواهم در شبی که هنرمندان نابغه و بزرگی آن را جشن می‌گیرند، من اذهان عمومی را به سوی خودم جلب کنم. من به دلیل حرف‌های نسنجیده‌ و نادرستی که درباره جامعه دگرباشان گفته‌ بودم، از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنم. من از کسانی که حرف‌هایم باعث رنجش آن‌ها شده بود، عذرخواهی می‌کنم و در حال تغییر رفتار خود هستم و می‌خواهم آن را ادامه دهم. هدف من این است که مردم را به یکدیگر متصل کنم؛ نه اینکه باعث جدایی آن‌ها شوم. من از آکادمی اسکار صمیمانه برای فرصتی که به من دادند قدردانی می‌کنم و امیدوارم ما دوباره بتوانیم یکدیگر را ملاقات کنیم.
هنوز جانشین هارت به‌عنوان مجری و میزبان در مراسم اسکار 2019 انتخاب و معرفی نشده است و انتظار می‌رود که طی هفته آینده جانشین او انتخاب و معرفی شود. فهرست نهایی ۹۱امین دوره اسکار در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۱۹ (۲ بهمن امسال) منتشر خواهد شد و برنده آن قرار است در مراسم امسال که در ۲۴ فوریه ۲۰۱۹ (۵ اسفند امسال) برگزار می‌شود، معرفی شود. مراسم اسکار امسال

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.