ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

کنار رفتن فیلم سراسر شب از جشنواره جهانی فیلم فجر

شنبه, 1 اردیبهشت, 1397
سراسر شب

 تمتبه گزارش میم ست در جددترین اخبار فیلم و سینمای ایران، کارگردان سینما فرزاد موتمن در گفتگو با یک خبرگزاری، درباره اکران نشدن فیلم سینمایی سراسر شب در بخش بازار سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: متاسفانه این فیلم سینمایی امروز جمعه ۳۱ فروردین ماه به دلیل مسایل فنی برای نمایش به بازار فیلم نرسید.

او در ادامه توضیح داد: "سراسر شب همچنان در لابراتوار قرار دارد و آخرین مراحل فنی را پشت سر می گذارد البته امیدوارم این فیلم برای حضور در بازار تا قبل از تمام شدن جشنواره آماده شود." همچنین جواد نوروز بیگی تهیه کننده فیلم سینمایی سراسر شب در گفتگو با یک خبرنگار حوزه سینما درخصوص لغو اکران این فیلم سینمایی در جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: "مشکل کنار رفتن کامل فیلم سراسر شب از جشنواره جهانی فیلم فجر از طرف ماست، چراکه هنوز نسخه نهایی آن برای نمایش در جشنواره آماده نشده است." جالب اینجاست که فیلمبرداری فیلم سینمایی سراسر شب در اوایل آذر ماه سال 96 تمام شده بود. سکانس پایانی این فیلم با حضور بازیگران اصلی در لوکیشنی در شمال تهران مقابل دوربین رفت. اما پس از این همه مدت مراحل تدوین و فنی این فیلم تمام نشده است.

درباره فیلم سراسر شب

سراسر شب به نویسندگی فرزاد موتمن و زامیاد سعدوندیان یک درام معاصر است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مهتا برای یافتن ردی از داود مرادی که آخرین فرد مرتبط با خواهرش مریم، پیش از خواب طولانی مدتش بوده به محله زندگی داود می رود تا پاسخی برای سوالاتش پیدا کند...

الناز شاکردوست، امیر جعفری، افسانه چهره آزاد، سینا حجازی، آزاده صمدی، مهدی سلطانی، حسام شجاعی، سحر نظام دوست، محمدرضا هاشمی، ایلناز آذری، دیانا روهنده، آفرین رهنما، داراب داداش زاده بازیگران این فیلم سینمایی هستند. همچنین مدیر فیلمبرداری محمدرضا سکوت است. بابک میرزاخانی آهنگ فیلم را ساخته و تدوین فیلم را سهراب خسروی به عهده داشته است.

سراسر شب

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.