ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

کمپانی سونی پیکچرز رسما ساخت دنباله فیلم ونوم را تایید کرد

سه شنبه, 18 دی, 1397
کمپانی سونی پیکچرز رسما ساخت دنباله فیلم ونوم را تایید کرد

به گزارش فیلم نیوز، پس از موفقیت بسیار زیاد فیلم ونوم (Venom) و فروش بسیار بالای آن،به نظر می‌رسد که کمپانی سونی به فکر ساختن دنباله‌ی آن افتاده است و در آینده‌ای نزدیک قصد دارد مراحل تولید آن را آغاز کند.سایت خبری ورایتی در طی یکی از گزارش‌های جدید خود اعلام کرد که کمپانی سونی پیکچرز با نویسنده فیلمنامه فیلم ونوم یعنی کلی مارسل وارد گفتگو و مذاکره شده تا او را برای نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم ونوم بازگرداند.

صحبت‌های منابع این سایت خبری حاکی از آن است که در صورت توافق، مارسل علاوه بر نویسندگی، قرار است نقش یکی از تهیه کنندگان اجرایی را هم در دنباله فیلم ونوم برعهده داشته باشد و علاوه بر آن، تام هاردی هم دوباره برای ایفای نقش شخصیت ادی براک بازخواهد گشت.

بیشتر بخوانید: انتشار کلیپ جدید فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت و دیگر سریال های شبکه HBO!

از طرف دیگر انتظار می‌رود که میشل ویلیامز و وودی هارلسون هم برای دنباله فیلم ونوم به تیم تولید بازگردند اما فعلا در حال حاضر هنوز هیچ صحبتی از کارگردان به میان نیامده و معلوم نیست که چه کسی قرار است هدایت این اثر را در دست بگیرد. بعید به نظر می‌رسد که روبن فلیشر باری دیگر دنباله فیلم ونوم را کارگردانی کند چرا که او در حال حاضر سخت مشغول ساختن فیلم Zombieland 2 (سرزمین زامبی 2) است تا بتواند آن را برای تاریخ اکران اکتبر سال ۲۰۱۹ آماده کند. به همین دلیل به نظر می‌رسد که او وقت و تمرکز کافی برای ساخت دنباله فیلم ونوم را ندارد.

چندی پیش، یکی دیگر از نویسنده‌ های فیلم ونوم یعنی جف پینکر در طی مصاحبه‌ی خود اعلام کرد که آنها قرار است دنباله‌ای را هم برای فیلم ونوم بسازند اما حالا به نظر می‌رسد که خودش در این تیم حضور ندارد. یکی از نمایندگان کمپانی سونی پیکچرز در ماه نوامبر سال گذشته به یکی از گزارشگران سایت خبری آی جی ان گفت که یک اثر مشترک مارول/سونی جدید و همچنین یک دنباله‌ی مشترک مارول/سونی در سال ۲۰۲۰ روی پرده نقره‌ای سینماها اکران خواهد شد. به همین دلیل، به احتمال بسیار زیاد این دنباله‌ی مشترک قرار است همان دنباله فیلم ونوم باشد.

بیشتر بخوانید: لیست کامل برندگان جوایز مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۹

اصلا جای تعجب نیست که دنباله‌ای از این اثر در دست ساخت قرار گرفته باشد. زیرا فیلم ونوم در باکس آفیس عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت. حتی می‌توان گفت که از فیلم Star Wars (جنگ ستارگان) و فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) هم عملکرد بهتری داشته است. در نهایت، این فیلم تا پایان زمان اکران خود توانست به درآمدی بیش از ۸۵۵ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی دست پیدا کند. همین اتفاق باعث شد که ونوم در لیست ۱۰ فیلم برتر باکس آفیس، در سال ۲۰۱۸ شناخته شود. علی رغم این موضوع، نقدهای نامطلوب زیادی حول محور این اثر منتشر شد.

دنباله فیلم ونوم

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.