ما در میم‌ست با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. اگر شما هم مخالف هستید کلیک کنید

ویدئوهای سایت

person
mimset instagram account
mimset telegram account
mimset namasha account
mimset aparat account

کراس اور بین دو سریال مردگان متحرک / تقلید AMC از سریال های CW

شنبه, 15 دی, 1397
کراس اور بین دو سریال مردگان متحرک / تقلید AMC از سریال های CW

به گزارش میم ست، در طول سال جاری بود که شاهد اولین کراس اور بین دو سریال مردگان متحرک یعنی The Walking Dead (مردگان متحرک) و سریال Fear the Walking Dead (از مردگان متحرک بترسید) بودیم. در این کراس اور، شخصیت مورگان جونز با بازی لنی جیمز، پس از پایان اتفاقات فصل هشتم سریال The Walking Dead به دیگر سریال مجموعه مردگان متحرک نقل مکان کرد و شاهد حضور این شخصیت به‌عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی فصل چهارم سریال Fear the Walking Dead بودیم.

به نظر می‌رسد که باید شاهد کراس اور بین دو سریال مردگان متحرک باشیم. طبق خبری که وب‌سایت ComicBook منتشر کرده، گفته می‌شود که آستین آملیو، بازیگر نقش دوایت در سریال The Walking Dead که دست راست نیگان بود و پس از پایان فصل هشتم به دلیل ممنوع شدن برای زندگی در منطقه امن الکساندریا این مجموعه را ترک کرد، قرار است در فصل پنجم سریال Fear the Walking Dead حضور داشته باشد و یکی از شخصیت‌های اصلی فصل پنجم این سریال خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار فصل دوم سریال مجازاتگر رسما تایید و اعلام شد

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از کراس اور بین دو سریال مردگان متحرک در دسترس نیست، اما ایان گلدبرگ، یکی از دو شورانر سریال Fear the Walking Dead، در مصاحبه با EW از حضور شخصیت جدیدی در فصل پنجم خبر داده بود که قرار است نقش مهمی را در اتفاقات آن داشته باشد. حضور دوایت در فصل پنجم این سریال و اتحادش با مورگان می‌تواند اتفاق جالبی در سریال باشد؛ هرچند که امکان حضور این شخصیت در گروه شخصیت‌های منفی سریال نیز وجود دارد.

علاوه بر لنی جیمز، تاکنون بازگشت آلیشیا دبنام-کری در نقش آلیشیا کلارک، کلمن دومینگو در نقش ویکتور استرند، دانای گارسیا در نقش لوسیانا گالوز، مگی گریس در نقش آلتیا، جنا الفمن در نقش جون، الکسا نیسنسون در نقش چارلی و گرت دیلاهانت در نقش جان دوری، در فصل پنجم سریال Fear the Walking Dead تایید و اعلام شده است که انتظار می‌رود حضور بازیگران بیشتری در فصل پنجم این سریال نیز تایید و اعلام شود.

بیشتر بخوانید: رونمایی از پوستر جدید فصل ۳ سریال چیزهای عجیب / تاریخ دقیق پخش مشخص شد!

پیش از این نیز شبکه AMC گفته بود که قرار است تعداد زیادی کراس اور بین دو سریال مردگان متحرک وجود داشته باشد. با این حال، هنوز تاریخی برای شروع پخش فصل پنجم سریال Fear the Walking Dead اعلام نشده است. همچنین پخش نیمه دوم فصل نهم سریال The Walking Dead از روز یکشنبه، ۱۰ فوریه ۲۰۱۹ (۲۱ بهمن امسال) آغاز خواهد شد.

کراس اور بین دو سریال مردگان متحرک کراس اور بین دو سریال مردگان متحرک

تبلیغ 1
تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 4

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
    دیدگاهی پیدا نشد! اولین نفری باشید که در این نوشته نظر می دهید.