میم ست

کاپیتان آمریکا دو سپر جدید واکاندایی خواهد داشت

کاپیتان آمریکا

در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، کاپیتان آمریکا در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity war) فقد یک سپر جدید ندارد، در تریلری که در مسابقات Super Bowl امسال پخش شد مشخص می کند که او دو سپر در این فیلم خواهد داشت.

به گزارش میم ست، کارگردانی این فیلم بر عهده برادران روسو است که کارگردانی فیلم کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی (Captain America : Civil War) را نیز بهده داشتند، و حوادث فیلم جنگ بی نهایت دقیقا پس از اتفاقات فیلم جنگ داخلی خواهد بود و این بدان معنی است که استیو راجرز سپر جدیدی برای استفاده در مبارزات نیاز خواهد داشت.

همانطور که به خاطر دارید در پایان فیلم جنگ داخلی وقتی کپ (کریس ایوانز-Chris Evans) داشت به باکی یا همان سرباز زمستان (با بازی سپاستین استن-Sebastian Stan) کمک می کرد سپرش را جا گذاشت و عنوان کاپیتان آمریکا را از خودش گرفت تا باکی را با خود ببرد.

کاپیتان آمریکا

او در این فیلم فقد استیو راجرز خواهد بود اما به این معنی نیست که دیگر یک ابر قهرمان نخواهد بود و مطمینا یه این معنی هم نخواهد بود که او در مبارزه با دشمنانش به سپر نیاز ندارد. تی چالا، چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) یا همان Black Panther می دانست که او به چیزی نیاز دارد تا از خودش دفاع کند و برای همین بود که در اولین تریلری که از این فیلم منتشر شد او به مردمش گفت که برای کاپیتان یک سپر از جنس وایبرانیوم (فلزی که سپر اصلی او از آن ساخته شده بود) بسازند.

در آخر این تریلر می بینیم که کپ به همراه دو سپرش که در دست گرفته است به سمت میدان جنگ می دود – در کنار هالک و پلنگ سیاه و …-البته هر دوی این سپر ها در تریلر اولی که از این فیلم منتشر شده بود نشان داده شد اما جالب است که کسی به آنها توجه نکرد.

البته کاپیتان آمریکا در کمیک ها از سپر های زیادی استفاده کرده است اما در فیلم او دیگر کاپیتان آمریکا نیست و حتی آن لباس معروفش را نیز نپوشیده و یک لباس تیره تر به همراه یک سپر مخفی شونده به تن کرده است. عقاید او تغییر کرده است و این یعنی او دیگر به رنگ های قرمز و سفید و آبی نیازی نخواهد داشت.

این فیلم در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

کاپیتان آمریکا

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *