میم ست

پیش بینی فروش ۴۰۰ میلیون دلاری فیلم Black Panther در آمریکا

Black Panther

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، انتظارات از فیلم جدید استودیوی مارول یعنی پلنگ سیاه (Black Panther) در حال افزایش است و همین باعث می شود که پیش بینی شود این فیلم به پرفروش ترین فیلم دنیای سینمایی مارول تبدیل شود. آوردن داستان شاهزاده‌ی تی چالا به سینما کار بسیار سخت و روند بسیار طولانی را در پیش داشت.

به گزارش میم ست، کمپانی کلمبیا پیکچرز (Columbia Pictures) در اوایل دهه ۱۹۹۰ نیز سعی کرد که این فیلمی براساس این داستان بسازد اما موفق نشد. در نهایت درسال ۲۰۰۵ حقوق Black Panther به استودیوی مارول واگذار شد و سال های زیادی طول کشید تا بالاخره این استودیو موفق شد این فیلم را بسازد.

چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) نقش شاهزده تی چالا یا همان Black Panther را در فیلم کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی (Captain America : Civil War) آنتونی و جو روسو بازی کرد و همچنین در فیلم انتقام جویان : جنگ بی نهایت (Avengers : Infinity Wars) که در تابستان امسال پخش خواهد شد نیز حضور دارد. اما بوزمن قبل از این که به جمع قهرمانانی که از زمین در برابر تانوس محافظت می کنند بپیوندد، در فیلم اختصاصی خود با نام Black Panther که در این ماه اکران می شود حضور خواهد داشت.

در حال حاضر Black Panther رکورد پیش فروش بلیط سینما را شکسته است و پیش بینی می شود که در اولین هفته اکرانش ۱۵۰ میلیون دلار فروش داشته باشد. البته اکران فیلم Deadpool 2 می تواند تهدیدی برای فروش این فیلم تلقی شود اما انتظار نمی رود که فقط در اولین هفته اکرانش موفق باشد. در حقیقت پیش بینی می شود که این فیلم به پرفروش ترین فیلم تاریخ (MCU) تبدیل شود.

Black Panther

براساس گزارش های انجام شده، پیش بینی می شود که فیلم پلنگ سیاه نزدیک ۴۰۰ میلیون دلار (الببته شاید هم بیشتر) در آمریکا فروش داشته باشد که این رقم این فیلم را به یکی از پرفروش‌ترین فیلم اختصاصی یک شخصیت کمیک بوکی تبدیل می کند.

به دست آوردن ۴۰۰ میلیون دلار در داخل آمریکا فیلم پلنگ سیاه را پس از فیلم هایی همچون مرد عنکبوتی سم ریمی (Sam Raimi) با ۴۰۳٫۷ میلیون دلار و مرد آهنی ۳ (Iron Man 3) شین بلک (Shane Black) با ۴۰۹ میلیون دلار و واندر وومن (Wonder Woman) پتی جنکینز (Patty Jenkins) با ۴۱۲٫۵ میلیون دلار فروش قرار می دهد. و همچنین باعث می شود که این فیلم پس از فیلم هایی همچون جنگ داخلی، مرد آهنی ۳، انتقام جویان : عصر الترون و انتقام جویان ۱، به پنجمین فیلم پرفروش دنیای سینمای مارول تبدیل شود.

این فیلم در تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (۲۷ بهمن ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

 

 

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *