میم ست

واکنش ترامپ به فحش های رابرت دنیرو در مراسم جوایز تونی ۲۰۱۸ !

واکنش ترامپ به فحش های رابرت دنیرو در مراسم جوایز تونی 2018

دونالد ترامپ به فحش های رابرت دنیرو در مراسم جوایز تونی ۲۰۱۸ واکنش نشان داد و با انتشار پیغامی در توئیتر ، او هم به توهین و اهانت به دنیرو پرداخت. وی دنیرو را فردی با آی کیو پایین خواند ، متن کامل واکنش ترامپ را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

به گزارش میم ست، پس از سخنرانی خبرساز دو روز پیش رابرت دنیرو (Robert De Niro) همه منتظر واکنش ترامپ به فحش های رابرت دنیرو در مراسم جوایز تونی ۲۰۱۸ بودند. دونالد ترامپ (Donald Trump) رئیس جمهور آمریکا نیز سرانجام دیشب در پیغامی تند و اهانت آمیز در توئیتر به فحش های دنیرو پاسخ داد. البته از رئیس جمهور آمریکا که به رک و صریح بودن مشهور است چیزی کمتر از این انتظار نمی رفت.

برای آنهایی که از این جریان خبر ندارند ، رابرت دنیرو در مراسم جوایز تونی ۲۰۱۸ (۲۰۱۸ Tony Awards) که دو شب پیش برگزار شد ، سخنرانی کوتاهی داشت و این سخنرانی خود را با این جمله آغاز کرد : ” در اول می خواهم بگویم ، “لعنت به ترامپ” (F—k Trump)، دیگر نمی گویم مرگ بر ترامپ ، جمله درست این است : ” لعنت به ترامپ”. این اقدام دنیرو با تشویق ایستاده حاضرین مواجه بود و سریعا به تیتر اول اخبار رسانه های مختلف تبدیل شد. جالب تر این که این مراسم به طور مستقیم از شبکه CBS در حال پخش بود و این موضوع به پخش شدن هرچه سریع تر این خبر کمک کرد. متن سخنرانی دنیرو بهمراه ویدئو آن را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید:

حال در تازه ترین اخبار بازیگران و سینمای هالیوود ، ترامپ با انتشار پیغامی در اکانت رسمی توئیتر خود به فحش های رابرت دنیرو در مراسم جوایز تونی ۲۰۱۸ واکنش داد.

متن کامل واکنش ترامپ به فحش های رابرت دنیرو در مراسم جوایز تونی ۲۰۱۸ :

رابرت دنیرو ، فردی با آی کیو پایین است که در فیلم ها ، بوکسورهای واقعی مشت های زیادی به سر او زده اند . من شب گذشته او را در تلوزیون دیدم و یقین دارم که او بدلیل مشت های زیادی که به سرش خورده گیج شده بود. من فکر می کنم که او درک نمی کند که اقتصاد در بهترین شکل خود در چند سال اخیر می باشد ، وضعیت کار در بهترین شکل تاریخ است و بسیاری از شرکت ها در حال بازگشت به کشور می باشند. بیدار شو کتک خور!”

 

واکنش ترامپ به فحش های رابرت دنیرو در مراسم جوایز تونی 2018

 

 

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *