نوید محمدزاده بهترین بازیگر جشنواره بین المللی فیلم تالین شد!!

بهترین بازیگر جشنواره بین المللی فیلم تالین

بتازگی نوید محمدزاده بازیگر محبوب و خوش نقش کشورمان توانست جایزه بهترین بازیگر جشنواره بین المللی فیلم تالین را از آن خود کند. در ادامه با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

به گزارش میم ست ، نوید محمدزاده جایزه بهترین بازیگر جشنواره بین المللی فیلم تالین را کسب کرد. مراسم اعطای جوایز بیست و دومین دوره جشنواره بین ‌المللی فیلم شب های سیاه تالین در کشور استونی با اختصاص دو جایزه به سینمای ایران برگزار شد.

در تازه ترین اخبار فیلم و بازیگران ، نوید محمدزاده برای بازی در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده ساخته هومن سیدی جایزه بهترین بازیگر جشنواره بین المللی فیلم تالین را از آن خود کرد.

محمدزاده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره را به طور مشترک با دار سلیم برای بازی در فیلم زمانی که سقوط می‌کنیم کسب کرد و جایزه بهترین بازیگر زن نیز به یونگ هوا سئو برای فیلم کره‌ای شب‌ زمستان رسید.

فیلم مغزهای کوچک زنگ زده به عنوان پنجمین ساخته ‌ی بلند هومن سیدی در بخش اصلی این رویداد سینمایی به نمایندگی از سینمای ایران با ۱۸ فیلم دیگر برای کسب جایزه اصلی جشنواره رقابت کرد که سرانجام این جایزه (جایزه بزرگ هیأت داوران) به فیلم دختر سرگردان ساخته روبرتو منوزا ، محصول مشترک فرانسه و کلمبیا اهدا شد.

فیلم سینمایی کژال به کارگردانی نیما یار به عنوان نماینده ایران در بخش رقابتی فیلم‌ های اول و دوم جشنواره شب‌های سیاه تالین نیز جایزه نتپک این رویداد سینمایی را به دست آورد.

در سایر بخش‌ها جایزه بهترین اثر بخش مسابقه فیلم‌ های اول به فیلم سر بالای آب ساخته مارکو بونهام از فرانسه اختصاص داده شد و جانگ وو-جین برای فیلم شب زمستان نیز جایزه بهترین کارگردانی جشنواره را به خانه برد.

بیست ‌و دومین جشنواره بین المللی فیلم تالین که یکی از ۱۵ جشنواره رده الف جهانی است ، ١٦ نوامبر تا ٢ دسامبر (٢٥ آبان تا ١١ آذر) در کشور استونی برگزار شده است.

نظر شما در مورد کسب جایزه بهترین بازیگر جشنواره بین المللی فیلم تالین توسط نوید محمدزاده چیست؟

نظرات ارزشمند خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

بهترین بازیگر جشنواره بین المللی فیلم تالین بهترین بازیگر جشنواره بین المللی فیلم تالین

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *